Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę? Fani nie mogą oderwać wzroku od jej nóg. "Dość dziwnie"

Katarzyna Cichopek podzieliła się w sieci zdjęciem w krótkiej sukience. Przy wyborze zdjęcia zaliczyła chyba drobną wpadkę. Uwaga fanek i fanów skupiła się na nogach aktorki: "No coś z tymi nogami nie poszło".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Kataryna Cichopek na swoim profilu na Instagramie zgromadziła już ponad 564 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że aktorka dla wielu obserwujących ją kobiet stanowi inspirację. Jej fanki pod postami często zachwycają się stylizacjami gwiazdy, dopytując o szczegóły. Tym razem, nie tylko sukienka zwróciła uwagę internautek oraz internautów.

Katarzyna Cichopek w krótkiej sukience. Zaliczyła wpadkę? "Coś się stało z pani nogami"

Kasia Cichopek udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie w świątecznym klimacie, na którym zapozowała w krótkiej, czarnej sukience z dekoltem i szpilkach z ozdobną klamrą. - Jak idą Wasze przygotowania do Świąt? Mieszkania udekorowane? Choinka stoi? - zapytała. Uwagę internautek oraz internautów zwróciły nogi aktorki. 

Coś się stało z pani nogami?
Widzę jakiś Photoshop? Nogi w pierwszym planie jakieś inne. W lustrze odbijają gładkie...
Wygląda to dość dziwnie
Coś poszło nie tak. A szkoda, bo zdjęcie ładne i te nogi psują całość
No coś z tymi nogami nie poszło
Kiepski fotograf - zdjęcie zrobione z góry "skróciło" pani nogi

- komentują pod postem. Za taki efekt na nogach odpowiadać mogło również światło, które ustawione zostało niekorzystnie.

 

Nie zabrakło jednak również pozytywnych słów od fanek i fanów:

Znaleźli się idealni - nie przejmuj się kochana. Nikt nie jest idealny nawet zawodowe modelki jak zmyją make up lub photo shop niknie, wyglądają inaczej, a tu jest wina fotografa, Kasia jest śliczna i filigranowa
Kasiu pięknie wyglądasz w każdej kreacji
Wow! Sukienka jak marzenie!
Śliczne wyglądasz

- czytamy.

Więcej o: