Najdziwniejsze stylizacje 2022 roku. Przesada czy sposób na to, aby się wyróżnić?

Rok 2022 obfitował w wydarzenia, podczas których gwiazdy miały okazję wyróżnić się i zaprezentować nieziemskie, często kontrowersyjne stylizacje. O tych strojach z minionego roku ciężko zapomnieć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wydarzenia w świecie muzyki, filmu oraz mody to okazja do pokazania się na czerwonym dywanie i błyśnięcia oryginalną i czasem dziwną stylizacją. Jak wyglądał 2022 rok pod tym względem? Nie zabrakło modowych hitów, ale również dziwnych kreacji, które wywołały wiele emocji.

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia stare stylizacje. "Pierwszy i ostatni raz miałam tę torebkę, chociaż kosztowała fortunę"

Bebe Rexha cała na niebiesko z abstrakcyjnym strojem

MTV EMA to ważne wydarzenie, aby uhonorować największe i najjaśniejsze gwiazdy branży muzycznej. Niektórym gwiazdom udało się zaimponować krytykom mody i internautom swoimi modowymi wyborami, a niektóre rozczarowały. Piosenkarka Bebe Rexha, miała na sobie strukturalny, niebieski projekt Fjolla Nila z aksamitnym wykończeniem, który nie do końca trafił w sedno. Wielu określiło jej styl jako "zwariowany", gdy kroczyła po czerwonym dywanie w elektryzującym niebieskim stroju od stóp do głów z otaczającym ją panelem w kształcie abstrakcyjnego liścia.

 

Najważniejsza impreza modowa, czyli MET Gala to okazja, by zabłysnąć

Najważniejsza impreza modowa w USA, czyli MET Gala, która odbyła się w nowojorskim Metropolitan Museum of Art. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć jednej z najpopularniejszych modelek, czyli Gigi Hadid. Modelka zapozowała na słynnych schodach w oryginalnej i dziwacznej kreacji, czym zwróciła uwagę mediów i fotoreporterów. 27-latka postawiła na zmysłowy kombinezon, z czerwonej skóry od domu mody Versace. W talii znalazł się opięty gorset. Największą uwagę Hadid skupiała na sobie poprzez swoją dziwną puchową i obszerną kurtkę. 

 

Billie Eilish wraz z ukochanym zadebiutowali na czerwonym dywanie w piżamach Gucci

Billie Eilish i Jesse Rutherford zaprezentowali się oficjalnie na czerwonym dywanie podczas pełnej gwiazd gali LACMA 2022 w Los Angeles. Gwiazda znana ze swoich kontrowersyjnych stylizacji, nie zawiodła fanów. Tym razem para wybrała... wygodną piżamę Gucci z monogramem, wyposażoną w maskę na oczy, kapcie i koc. 

 

Jada Pinkett Smith na Ceremonii Oscarów przypominała "sałatę"?

Po dwóch latach pandemii ceremonia wręczenia Oscarów odbyła się w normalnej wersji, a czerwony dywan zapełnił się zaproszonymi osobami. Wiele gwiazd, postanowiło wykorzystać tę okazję, szykując na filmowy wieczór naprawdę wyjątkowe kreacje. Jedni zachwycili, pozostali wręcz przeciwnie. Według wielu mediów Jada Pinkett Smith, czyli żona Willa Smitha była jedną z najgorzej ubranych gwiazd 94. ceremonii rozdania Oscarów. Gwiazda postawiła na założenie bardzo obszernej, zielonej, metalicznej sukni, z przeogromnym marszczonym trenem. Wielu krytyków porównało kreację do liści sałaty, które ciągnęły się za Smith.

 
Więcej o: