Katarzyna Cichopek pierwszy raz ubiera choinkę bez Hakiela. To już nie to samo

Katarzyna Cichopek dała się już porwać duchowi świąt. Na insta story pochwaliła się już ubraną choinką. W oczy rzuca się, że choinka nie zachwyca tak jak ta z zeszłego roku...

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek w tym roku spędza już święta w nowym mieszkaniu

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się po 17 latach związku. O niespodziewanym zakończeniu ich relacji byli partnerzy poinformowali w marcu na swoich mediach społecznościowych.

Katarzyna Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem zdecydowała się pozostawić apartament byłemu mężowi, a sama rozpoczęła kolejny etap życia, w nowym mieszkaniu.

Od początku małżeństwa miała z Marcinem rozdzielność majątkową, i to sporo ułatwiło w obecnej sytuacji. Dodatkowo, żeby rozstać się bez awantur o pieniądze, podarowała Marcinowi swoją połowę 4-pokojowego apartamentu na Sadybie, gdzie mieszkali razem z dziećmi (kupili go wspólnie na kredyt, ale Kasia spłaciła już swoją część)

- wyjawił informator portalowi Jastrząb Post.

Cichopek wprowadziła już do mieszkania świąteczny klimat. Ozdobiona choinka już stoi

Na swoim Instagramie Cichopek pochwaliła się świątecznym drzewkiem. Na nagraniu na insta story choinka nie przedstawiła się zbyt okazale. Drzewko jest dość małe i nie robi takiego wrażenia jak te w ubiegłych latach.

Choinka Katarzyna CichopekChoinka Katarzyna Cichopek insta story Katarzyny Cichopek

Widzimy, że ozdabiając choinkę celebrytka zdecydowała się na klasyczne kolory - czerwień i złoto. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek opublikowała wyjątkowe nagranie z córką

Czy w ozdabianiu drzewka pomagał Maciej Kurzajewski?

Tak wyglądała choinka Cichopek i Hakiela rok temu

 

W ubiegłym roku bożonarodzeniowe drzewko było znacznie bardziej rozłożyste i okazałe. Pojawiło się na nim wiele ozdób, łańcuchów i bombek, a Katarzyna Cichopek promieniała na jego tle. 

Tegoroczne święta będą dla aktorki inne niż kiedykolwiek. Katarzyna Cichopek potwierdziła wcześniejsze informacje, że nie spędzi 24 grudnia ze swoimi dziećmi.

Planuję te święta nieco przyspieszyć z racji tego, że mam podział opieki nad dziećmi z byłym małżonkiem i akurat jemu przypada w udziale świąteczny czas, wiec ja postaram się przygotować święta wcześniej, żeby moje dzieci mogły spędzić ten okres ze mną, z moją rodziną, żeby nic ich nie ominęło, aby atmosfera świąt była w naszym domu obecna"

- wytłumaczyła Katarzyna Cichopek.

Źródło: Jastrząb Post

Więcej o: