Ania Starmach z "MasterChefa" przeszła zaskakującą metamorfozę. Fani "ważne, że uśmiech ten sam"

Ania Starmach udostępniła nagranie na swoim profilu na Instagramie, gdzie pochwaliła się spektakularną metamorfozą przeprowadzoną na potrzeby programu "MasterChef". Postanowiła zaszaleć nie tylko z włosami, ale również stylizacją i makijażem. Efekt? Jest nie do poznania!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jurorka programów "MasterChef" i "MasterChef Junior" studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak jej losy potoczyły się w zupełnie przeciwnym kierunku. Anna Starmach zajęła się sztuką kulinarną. Jest autorką kilku książek kulinarnych, a rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie "MasterChef", gdzie od pierwszego sezonu jest jedną z jurorek.

Zobacz wideo Wielki test jajek. Który przepis najbardziej przypadł nam do gustu?

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska zachwyciła fanów zdjęciami w podkoszulku

Ania Starmach jest nie do poznania! Wszystko w ramach odcinka do programu "MasterChef"

Gwiazda lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. W 2016 r., zdobyła nawet statuetkę Gwiazda Plejady w kategorii "Metamorfoza roku". Wszelkie zmiany w swoim wyglądzie relacjonuje, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ania Starmach przeszła zaskakującą zmianę w ramach jednego z najnowszych odcinków programu "MasterChef". Kucharka została ucharakteryzowana na babcię i postarzona poprzez makijaż, zmianę fryzury oraz dobraną stylizację. Nagranie opatrzyła opisem:

#babciąbyć
 

Reakcja fanów na metamorfozę Ani Starmach. Pojawiło się wiele komentarzy

Na swoim profilu na Instagramie jurorka programu kulinarnego "MasterChef" zgromadziła już ponad 603 tysięcy osób. Ostatnie nagranie opublikowane przez Starmach nie przeszło bez echa i pojawiło się pod nim wiele zachwyconych zmianą gwiazdy komentarzy.

Młodość to stan ducha.
Czy stara, czy młoda nie ważne, ale uśmiech ten sam.
Super charakteryzacja, a styl - gdyby wszystkie Babcie tak się nosiły, to byłoby wesoło i kolorowo! Jedno co zdradza wiek to oczy... nie da się oszukać!
Ale śliczna Babcia!
Hahah, ale ekstra!
Rewelacja!
Więcej o: