Elegancka torebka z Biedronki na wyprzedaży! Idealna na prezent. Podobne w CCC i Deichmann

W aktualnej ofercie Biedronki pojawiła się modna, damska torebka, którą teraz możemy nabyć w obniżonej cenie. Podobne artykuły dostaniemy w Deichmann oraz CCC.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Popularne dyskonty podczas okresu przedświątecznego proponują swoim klientom wiele interesujących produktów. Nie inaczej postąpiła Biedronka. Na stronie internetowej sklepu widnieje stylowa torebka, która może stać się świetnym dodatkiem do zimowych stylizacji. Podobnych produktów należy szukać w sklepach, takich jak CCC lub Deichmann.

Zobacz wideo

Niepowtarzalna okazja w Biedronce. Modna torebka na wyprzedaży

W trakcie aktualnej promocji w Biedronce za damską torebkę z ażurowym wzorem zapłacimy 139,00 zł, czyli o 30,00 zł mniej, niż w przypadku regularnej ceny produktu. Oferta została opublikowana na stronie sieci "Biedronka Home". Taka torebka może stać się ciekawym pomysłem na świąteczny prezent. Jej wymiary to 46 x 30 x 11 cm. Producent zapewnia, że produkt został wykonany z dbałością o każdy szczegół.

torebka z Biedronkitorebka z Biedronki screen home.biedronka.pl

Stylowa torebka z CCC. Dostępna w wielu kolorach

Na stronie sklepu CCC także znajdziemy mnóstwo torebek dla pań. Cena jednego z modeli wynosi obecnie 119,99 zł. Produkt jest dostępny aż w trzech kolorach: czarnym, granatowym oraz różowym. Taka torebka marki "Jenny Fairy" bez obaw nada się do zimowych kompozycji z wykorzystaniem eleganckich płaszczów, pikowanych kurtek oraz dowolnych botków.

torebka z CCCtorebka z CCC screen ccc.eu

Deichmann również sprzedaje torebki. Cena cię zaskoczy

Ostatnią propozycją torebek, które mogą uzupełnić garderobę na grudzień jest egzemplarz z Deichmann. To elegancka, brązowa torebka marki "Graceland". Aktualnie dostaniemy ją na promocji za 83,99 zł. Cena produktu została obniżona o 36,00 zł. Do stworzenia torebki użyto materiału syntetycznego, a klasyczny krój i wygląd nadaje jej harmonijnego stylu.

torebka z Deichmanntorebka z Deichmann screen deichmann.com

Więcej o: