W programie "Big Brother" była najmłodszą uczestniczką. Teraz ma 42 lata i jest już babcią

Pierwsza edycja programu "Big Brother" z 2001 roku skradła serca wielu widzów. Minęły już ponad dwie dekady od emisji pierwszego odcinka, a uczestnicy reality show zmienili się nie do poznania. Jak potoczyły się losy najmłodszej uczestniczki programu? Karolina Pachniewicz od dwóch lat jest już babcią.

Karolina Pachniewicz miała 21 lat, gdy wzięła udział w pierwszej edycji popularnego reality show z 2001 roku. Była wówczas najmłodszą uczestniczką. I choć nie wygrała programu "Big Brother", świat show-biznesu stanął przed nią otworem. Jak potoczyły się losy Karoliny Pachniewicz?

Zobacz wideo Martyna z Big Brothera o swojej przemianie

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Miała 21 lat, gdy wzięła udział w popularnym programie. Nie wybrała jednak show-biznesu

Karolina Pachniewicz wchodząc do programu "Big Brother" miała zaledwie 21 lat, co czyniło ją najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji tego reality show. Choć widzowie ją polubili, nie wygrała głównej nagrody, a zajęła dopiero 9 miejsce. Udział w programie otworzył jednak przed nią wiele drzwi. Okazało się, że show-biznes to nie jest jej bajka, a zamiast na popularność, wolała postawić na edukację. Karolina Pachniewicz ukończyła więc studia, a po tym wyemigrowała do Anglii.

Program "Big Brother" przyniósł jej nie tylko popularność, lecz także miłość. Karolina poznała tam Grzegorza Mielca, z którym opuściła program w tym samym czasie. Para się rozstała, jednak wciąż mają ze sobą dobry kontakt. Jak obecnie wygląda życie Karoliny Pachniewicz? Niektórzy mogą być zaskoczeni, że najmłodsza uczestniczka reality show została już babcią.

 

Jak potoczyło się życie najmłodszej uczestniczki pierwszej edycji programu "Big Brother"? Kobieta została babcią

Obecnie Karolina Pachniewicz ma 42 lata i wiedzie spokojne życie. Trzyma się z dala od blasku fleszy, choć aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie dzieli się kadrami ze swojej codzienności. Jak potoczyła się jej kariera? Karolina aktualnie pracuje w szpitalach jako tłumaczka. Kobieta zajmuje się również rękodziełem. Projektuje i ręcznie tworzy biżuterię.

A co z życiem prywatnym Karoliny? Kobieta ułożyła sobie życie u boku partnera, którego poznała przez aplikację randkową. Jest on od niej starszy o 15 lat i ma dorosłą, 28-letnią córkę, która dwa lata temu została mamą małej Delilah. W ten oto sposób Karolina Pachniewicz została przyszywaną babcią, o czym często opowiada na swoim Instagramie. 

Więcej o: