Najgłośniejsze rozwody gwiazd w 2022 roku. Śledziliśmy je z zapartym tchem i niedowierzaniem

Ostatnie miesiące obfitowały w wiele wydarzeń z życia celebrytów. Głośno było w szczególności o rozstaniu, które zaskoczyło fanów. Mowa oczywiście o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, które odbiło się szerokim echem w mediach. Które pary jeszcze postanowiły się rozstać?

Życie gwiazd zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie. Nie inaczej jest także z ich życiem uczuciowym, związkami, ślubami czy rozwodami, które często odbywają się w atmosferze skandalu. W tym roku nie brakowało głośnych rozstań.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Ich rozstanie było zaskoczeniem dla wszystkich. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 

Tegoroczny rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela był zdecydowanie najgłośniejszy, a przy tym najbardziej zaskakujący. Para poznała się w programie "Taniec z gwiazdami" w 2005 roku. Po trzech latach wzięli ślub. Mają dwójkę dzieci. O rozstaniu poinformowali w marcu tego roku, co było szokiem, gdyż jeszcze kilka tygodni wcześniej publikowali wspólne zdjęcia. Do rozwodu doszło na pierwszej rozprawie, zaledwie pięć miesięcy później. Wkrótce potem na jaw wyszło, że aktorka spotyka się z Maciejem Kurzajewskim, co odbiło się szerokim echem w mediach. 

 
 

Maria Dębska i Marcin Bosak byli małżeństwem przez półtora roku. Rozstali się w maju

Związek aktorów Marii Dębskiej i starszego od niej o 12 lat Marcina Bosaka trwał zaledwie półtora roku. Para rozstała się w maju tego roku, a wkrótce, już na pierwszej rozprawie, otrzymali rozwód. Byli małżonkowie rozeszli się z klasą. Żadne z nich nie podało przyczyn rozstania.

 
 

Najgłośniejszy rozwód 2022 roku. Kim Kardashian i Kanye West nie są już małżeństwem

W tym roku rozwiedli się także Kim Kardashian i Kanye West, jedna z najpopularniejszych par show-biznesu. Poinformowali o rozstaniu na początku 2021 roku, po siedmiu latach małżeństwa. Pozew złożyła Kim. W listopadzie doszli do porozumienia w kwestii alimentów, opieki nad dziećmi i samego rozwodu, który w końcu doszedł do skutku. Kanye West będzie płacił byłej żonie alimenty w wysokości 200 tysięcy dolarów miesięcznie (ok. 900 tys. zł), a poza tym poniesie 50% wydatków związanych z edukacją i ochroną ich dzieci.

 

Gisele Bündchen i Tom Brady byli razem 13 lat. Rozwiedli się w tym roku

Po 13 latach małżeństwa rozwiedli się także Gisele Bündchen i Tom Brady. Doczekali się dwójki dzieci. To właśnie modelka zdecydowała się złożyć papiery rozwodowe, a wkrótce poinformowała, że nie jest już żoną futbolisty. Para doszła do porozumienia we wszystkich spornych kwestiach i rozstała się w zgodzie.

 
 
Więcej o: