Agnieszka Woźniak-Starak odsłania nogi w eleganckiej sukni. Fani zachwyceni "Moja inspiracja"

Joanna Przetakiewicz niedawno hucznie świętowała 55 urodziny. Bizneswoman zorganizowała imprezę dla przyjaciół z show-biznesu. Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na imprezie w eleganckiej, szykownej sukni odsłaniającej nogi.

Kilka dni temu Joanna Przetakiewicz zorganizowała ekskluzywną imprezę, na której pojawili się jej przyjaciele z show-biznesu

 

Joanna Przetakiewicz jest cenioną bizneswoman i właścicielką domu mody La Mania. Kobieta znana jest z  organizowania hucznych, ekskluzywnych imprez. Idealną okazją do zorganizowania eventu były jej 55 urodziny. Na imprezie z bizneswoman bawiła się śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu. 

Agnieszka Woźniak-Starak na imprezie pojawiła się w wyjątkowo eleganckiej kreacji odsłaniającej jej zgrabne nogi

 

Poza zjawiskową sukienką, w stylizacji Woźniak-Starak uwagę zwróciły długie, czarne rękawiczki za łokieć oraz piękne długie kolczyki. Chociaż gwiazda na co dzień wybiera casualowe, luźne stylizacje, na wyjątkowe okazje lubi zaprezentować się elegancko i efektownie. W tej stylizacji wyglądała olśniewająco.

Fani nie ukrywali zachwytu. Pod zdjęciem posypały się komentarze:

Piękna jak zawsze. Moja inspiracja
Sex bomb
Niesamowita…
Zobacz wideo Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest imprezowiczką?

Agnieszka Woźniak-Starak wyglądała jak prawdziwa gwiazda filmowa eksponując długie nogi

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Instagram @aga_wozniak_starak

Długa, efektowna suknia z wysokim rozporkiem sięgającym niemalże bioder, eksponuje długie nogi dziennikarki. Biało-czarny model zbudowany z małych cekinów wygląda zjawiskowo, mieniąc się w świetle.

Uwagę zwraca okazała, gigantyczna kokarda, która tworzy asymetryczne ramiączko. Kokarda na myśli przywodzi lata 50. i styl Audrey Hepburn.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: