Świąteczna kartka brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżna Kate na przekór aktualnym trendom

Jedną ze świątecznych tradycji rodziny królewskiej jest stworzenie kartki z okazji Bożego Narodzenia. Tegoroczne zdjęcie wygląda bardzo ciepło i rodzinnie. Przyjrzałyśmy się stylizacji Księżnej Kate, która nie podąża ślepo za trendami.

Brytyjska rodzina królewska jest wierna tradycjom. Jedną z nich jest przygotowanie kartki świątecznej w okresie Bożego Narodzenia. Widnieje na niej zdjęcie rodziny królewskiej. Tradycja ta ma już przeszło sto lat, a kartka jest wyczekiwana nie tylko przez Brytyjczyków. Do sieci trafiło właśnie tegoroczne zdjęcie. 

Świąteczna kartka rodziny królewskiej. Stylizacja księżnej Kate 

W tym roku, podobnie jak w zeszłym, zdjęcie na świąteczną kartkę zostało wykonane latem. Księżna Kate i książę William spacerują wraz z dziećmi w słoneczny dzień. Wszyscy są szeroko uśmiechnięci, a wokół jest dużo zieleni, więc na zdjęcie patrzy się z przyjemnością. Cała rodzina postawiła na luźne stylizacje z dżinsem w roli głównej. Księżna Kate zapozowała w ażurowej koszuli, białych sneakersach i dopasowanych dżinsach. 

 

W tym sezonie wielu stylistów przekonuje, że o klasycznych rurkach, które jeszcze niedawno były jednym słusznym wyborem, należy zapomnieć. Aktualne trendy podbijają spodnie z szeroką nogawką, takie jak dzwony, palazzo, kuloty czy boyfriend jeans. Księżna Kate jest jednak wierna swoim modowym wyborom i nie podąża za zmieniającymi się trendami. Rurki to zdecydowanie jej ulubiony fason dżinsów i nie zamierza z niego rezygnować. 

Zobacz wideo

Rurki w sezonie jesień-zima 2022/23. Jak je nosić? 

Jeżeli, tak jak księżna Kata, najlepiej czujesz się w rurkach, wcale nie musisz z nich rezygnować. W końcu to najbardziej klasyczny i najbezpieczniejszy fason spodni. Są one bardzo uniwersalne, więc można je nosić zarówno z luźną bluzą, jak i dopasowaną koszulą. Dodatkowo pasują do każdego rodzaju obuwia

 

Choć księżną Kate zazwyczaj możemy oglądać w eleganckich sukienkach i stylowych garniturach, to w codziennych stylizacjach stawia ona zazwyczaj właśnie na rurki. Więcej o zamiłowaniu księżnej Walii do tego rodzaju spodni możesz przeczytać w brytyjskim Vogue

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: