Jurorzy "Mam talent" po tym występie płakali ze śmiechu. Takiego castingu jeszcze nie było

Takiego występu nikt się nie spodziewał. W amerykańskiej edycji programu "Mam Talent" wzięła udział nietypowa para, która zaskoczyła wszystkich swoim nietuzinkowym pokazem. Zarówno widownia, jak i jurorzy zostali nim rozbawieni do łez.

W 16 edycji programu "America's Got Talent" wzięła udział nietypowa para, która od razu skradła serca jurorów oraz widowni. Na scenie pojawiła się dziarska kobieta z mały pieskiem pod pachą. Jeszcze wtedy nikt nie spodziewał się, że ten występ będzie naprawdę wyjątkowy.

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nietuzinkowy pokaz w amerykańskiej edycji programu "Mam Talent". To był ich pierwszy występ na dużej scenie

Na scenie pojawiła się uśmiechnięta Pam, a towarzyszył jej Casper, czyli mały chihuahua, którego jeden z jurorów nazwał "przystojniakiem". Podczas krótkiej rozmowy z jurorami kobieta przyznała, że to będzie dopiero ich drugi występ w życiu. Pierwszy odbył się podczas imprezy firmowej. Wzbudziło to w jurorach niemałą konsternację, jednak byli niezwykle zaintrygowani tą wyjątkową parą.

Okazało się, że ten uroczy duet wykona utwór "All by myself". Na początku występu Pam poprosiła swojego pupila, by dołączył do niej dopiero podczas śpiewania refrenu. Muzyka rozbrzmiała, a kobieta zaczęła śpiewać. Jurorzy oraz publiczność byli zachwyceni głosem kobiety, jednak wciąż zastanawiali się, jaką dokładnie rolę odegra Casper. Gdy pojawiły się pierwsze dźwięki refrenu, mały chihuahua dołączył do swojej opiekunki, doskonale dopasowując się do rytmu i słów muzyki. Jak zareagowali na to jurorzy?

 

Ten zabawny skradł serca nie tylko jurorów. Internauci również są nim zachwyceni

Występ Pam i Caspera zdecydowanie skradł serca zarówno widzów, jak i jurorów. Gdy tylko piesek zaczął śpiewać utwór "All by myself" wraz ze swoją opiekunką, wszyscy zostali rozbawieni do łez. Nikt się przed tym nie uchronił nawet najsurowszy juror, czyli Simon Cowell. Kiedy Pam oraz Casper zakończyli swój występ, otrzymali od wszystkich owacje na stojąco. Ten duet spisał się na medal. Jurorzy dopuścili ich do następnego etapu 16 edycji amerykańskiego programu "Mam Talent". A co o tym wyjątkowym wystąpieniu piszą internauci? Nie mogą wyjść z podziwu:

Casper idealnie uderza w wysokie noty. Beyoncé, ktoś tu nadchodzi po twoją karierę!
Może Casper śpiewa tylko chórki w refrenie, jednak gołym okiem widać, że wkłada w to swoje malutkie serce i duszę.
To niesamowite, że kazała mu śpiewać tylko w refrenie i zrobił dokładnie to, o co go prosiła!
Więcej o: