Największe zawodowe marzenie Dody się spełniło. Podzieliła się radosną wiadomością. "Ogromne gratulacje"

Doda po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Na Instagramie podzieliła się radosną wiadomością. Jedno z jej największych zawodowych marzeń właśnie się spełniło! Nie kryje szczęścia i dumy z tego, co udało jej się osiągnąć.

Doda ma za sobą bardzo pracowity rok. Powiedzieć, że w ostatnim czasie w jej życiu dzieje się dużo, to jak nic nie powiedzieć. Nie tylko brała udział w bijącym rekordy popularności programie, ale przede wszystkim wydała płytę "Aquaria", która okazała się hitem. Niedawno podzieliła się z fanami kolejną radosną nowiną! W komentarzach posypały się gratulacje.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda czuje nostalgię podczas świąt. Chodzi o bliskich

Doda wciąż zaskakuje i ani na chwilę nie zwalnia tempa. Podzieliła się z fanami radosną nowiną

Rok 2022 zdecydowanie należy do Dody! Nie tylko wydała nową płytę, która okazała się hitem, ale także brała udział w chętnie oglądanym reality-show, obchodziła 20-lecie swojej kariery oraz znalazła miłość, z którą spędziła wspaniałe wakacje na rajskiej wyspie w Wietnamie. Choć to właśnie jej nowy związek z Dariuszem Pachutem wzbudza najwięcej emocji, okazało się, że to nie koniec olbrzymich wydarzeń w jej życiu! Gwiazda podzieliła się z fanami oszałamiającą wiadomością. "Aquaria", ósmy album, który wydała, po niespełna dwóch miesiącach zyskał miano platynowej

Największe marzenie Dody się spełniło. Platynowa płyta za ósmy album artystki

Na Instagramie Doda przyznała, że choć rok temu zapisała zdobycie platyny na swojej liście marzeń, nie była pewna, czy uda się jej tego dokonać, a jednak. Nie minęły nawet dwa miesiące od premiery, a "Aquaria" sprzedała się w ponad 30 000 egzemplarzach.

All I wanted for Christmas was platinum album. Nie minęły jeszcze 2 miesiące od premiery AQUARII i mamy status platyny! (...) Zróbcie mi mały prezent na gwiazdkę i napiszcie o tym, co dla mnie istotne. Bo choć zapisałam rok temu platynę w moich marzeniach na 2022, to nie było to dla mnie tak oczywiste, biorąc pod uwagę realia rynku muzycznego. Ósma i zarazem najszybciej zdobyta platyna w mojej karierze! DZIĘKUJE KAŻDEMU, kto się do tego przyczynił!

- napisała w poście. Pod zdjęciem posypały się komentarze.

 
Ogromne, ogromne gratulacje!
Gratulacje kochana
Gratulacje!!! Mega duma! Brawo
Mnie ta platyna w ogóle nie dziwi, a cieszy! Przecież Ty jesteś objawieniem 2022! Gratulacje!
Woooooow! Gratulacje. Bezapelacyjnie jest to płyta roku! To wspaniały sukces i wspaniałe info
20 lat od debiutu i platyna za album? I-C-O-N-I-C!!! Duma!

- czytamy w komentarzach. My oczywiście również dołączamy się do gratulacji!

Więcej o: