Para młoda przesadziła? Goście weselni w szoku. "Wolimy twoje pieniądze"

Nagranie, które na Tiktoku zamieściła jedna z użytkowniczek platformy, szybko obiegło sieć. Tioktokerka została zaproszona na wesele, na którym - jako gość - musiała zapłacić za swój własny obiad. Dodatkowo para młoda wystosowała specjalny "apel" do gości, w którym wskazała, że "wszystkie prezenty są mile widziane" ale "preferowane są prezenty pieniężne".
Zobacz wideo Jak wspierać odporność dzieci? Lekarz: Rodzic powiedział, że podawał mleko z masłem i nie zadziałało. Szok [Mamy Czas odc. 14]

Tiktokerka prowadząca konto o nazwie @kellikeylimepie opublikowała krótki filmik z wesela, na które została zaproszona. Pokazała na nim zaproszenia, w których zaznaczono, że goście mają sami zapłacić za weselny obiad.

Opublikowane nagranie trwa zaledwie 5 sekund i słychać na nim śmiech zszokowanej Kelli, która czyta na głos treść "zasad", wystosowanych przez panią i pana młodego. Na dole jednej z kart napisano: "proszę zrozumieć, że jesteś zobowiązany zapłacić za własny posiłek".

Para kazała gościom płacić za obiad na weselu. "Wolimy twoje pieniądze"

Na drugiej karcie wyszczególniono z kolei: "Wszystkie prezenty są mile widziane; preferowane są prezenty pieniężne".

Tiktokerka sparafrazowała to żartobliwie, komentując: "Wszystkie prezenty mile widziane, ale wolimy twoje pieniądze".

Film doczekał się już 1,2 miliona wyświetleń i tysiąca komentarzy. Internauci nie byli powściągliwi.

"To takie tandetne". Internauci bez litości skrytykowali zachowanie pary

"To takie tandetne: para mówi gościom, że 'są zobowiązani zapłacić' za obiad weselny" - czytamy w jednym z wpisów pod nagraniem.

"Przysięgam, niektórzy biorą ślub myśląc, że to zbiórka pieniędzy" - zauważył inny internauta. "Jeśli nie stać cię na ślub, to go nie rób. Albo przynajmniej nie zapraszaj tylu osób" - wskazywała inna użytkowniczka platformy.

W pozostałych komentarzach czytamy m.in.:

Jeśli nie stać cię na opłacenie gości, może po prostu zorganizuj wesele z najbliższą rodziną" - sugerowano.
Żenujące
Za pieniądze, które wydali na te zaproszenia ze starą czcionką, mogliby wziąć ślub i urządzić grilla dla bliskich przyjaciół i rodziny
Byłoby w porządku, gdyby na zaproszeniu nie było żadnych prezentów. Ale oczekiwanie gotówki, kiedy goście płacą za siebie, jest absolutnie śmieszne
Wolałbym zostać w domu - za darmo
Więcej o: