Horoskop dzienny - 18 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 18 grudnia. Niedziela to czas totalnego resetu, ale czy faktycznie uda Ci się odpocząć? A może spotkasz dziś kogoś, kto odmieni Twoje życie. Sprawdź horoskop na dziś i poznaj przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran

Chcesz zmiany, ale obawiasz się konsekwencji? Każda decyzja kiełkuje w nas wcześniej nim nam się wydaje. Zrób sobie przerwę od wszystkiego i zapytaj serca, czego pragnie. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Tęsknisz za tym, co było? Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia i to od nas zależy, jak potoczą się nasze sprawy. Bądź w zgodzie ze sobą, a wszystko się ułoży, tak jak tego pragniesz. Szczęście to piękny cel, do którego warto dążyć. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ktoś będzie chciał pożyczyć dziś od Ciebie pieniądze, zastanawiasz się, czy jeszcze je kiedyś zobaczysz? Jeśli masz cień wątpliwości, pamiętaj o tym, że zawsze możesz odmówić.

Ascendent nazywany jest także drugim znakiem zodiaku. Ascendent - co to jest i jak go obliczyć? Poznaj swój "drugi znak zodiaku"

Horoskop dzienny - Rak

Słońce zaświeci dziś jasno na Twoim niebie, chociaż ostatnimi czasy nie było Ci łatwo, teraz wszystko wróci do normy. Los właśnie się do Ciebie uśmiecha, wystarczy odwzajemnić tę dobrą energię. 

Horoskop dzienny - Lew

Twoja samolubna natura zaczyna ewoluować, zaczynasz szanować czas i plany innych osób, to duży postęp. Oby tak dalej, a jest duża szansa na to, że odzyskasz utraconych znajomych i przyjaciół. 

Horoskop dzienny - Panna

Nie siedź cicho, gdy omawiane są Twoje sprawy. Na rodzinnym stole teraz leży ważny temat, którego nie możesz zlekceważyć, bo będziesz żałować. Bądź tu i teraz i zadbaj o siebie i swoją przyszłość. 

Horoskop dzienny - Waga

Cenisz sobie prywatność, tymczasem potencjalny partner omawia Wasze sprawy z każdą napotkaną osobą? Potraktuj ten fakt jako mocną czerwoną flagę, która kiedyś będzie kością niezgody między Wami. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Co sprawi, że znowu się uśmiechniesz? Spróbuj powrócić do tego, co sprawiło Ci radość. Gdy miłość i szczęście zgubią się, należy po prostu ponownie je odnaleźć. To cała tajemnica. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Zainwestuj czas w swoją rodzinę, zbyt często nie ma Cię w domu, przez co płynie morze łez, o którym nawet nie masz pojęcia. Bliscy to zobowiązanie, o którym nie da się ot, tak po prostu zapomnieć. 

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Czas otrzeć łzy i ruszyć do przodu. Miłość niejedno ma imię, musisz otworzyć się na nowe znajomości. Im szybciej wyrzucisz resztę sentymentów, tym lepiej. Zrób to dla siebie, stwórz miejsce na nową miłość. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Co sprawi, że znowu poczujesz, że żyjesz? Ostatnio praca spędzała Ci sen z powiek. Zapomnij o tym, co było i ruszaj odważnie do przodu. Twoje marzenia od dawna kurzą się na półce. 

Kalendarz księżycowy - jak możemy zgodnie z nim dbać o urodę? Kalendarz księżycowy i uroda: jak dbać o włosy w zgodzie z fazami Księżyca?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ciesz tym, co masz, ale miej też apetyt na więcej. Masz wokół siebie grono zaufanych doradców, Twoje plany w końcu ruszą z kopyta. Będzie dobrze, to tylko kwestia czasu. 

Więcej o: