Zostawił wiadomość na zakopanym w śniegu aucie. Jej treść? Hit! "Da się? Da się!"

Ilość śniegu, która spadła w Polsce w ostatnich dniach zaskoczyła kierowców i spowodowała nie lada utrudnienia na drodze. Na jednym z Facebookowych profili pojawiły się zdjęcia samochodu zakopanego w śniegu i kartki, którą przyklejono do jednego z okien. Treść wiadomości zrobiła furorę wśród ludzi: "I to się szanuje".

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Intensywne opady śniegu w minionych dniach zaskoczyły wiele osób. Nie da się ukryć, że warunki na drogach były często dramatyczne, co prowadziło nie tylko do korków, kolizji i stłuczek, lecz także innych wypadków. Niektórzy mieli na przykład problemy w postaci auta, które zakopało się w śniegu.  

Zobacz wideo Jakich życzeń nie składać w święta?

Zostawił wiadomość na zakopanym w śniegu aucie. Zdjęcie kartki zrobiło furorę: "No szacuneczek Panowie"

Ostatnio zdjęcia takiego samochodu pojawiły się na facebookowym profilu "Bielskie Drogi". Na udostępnionych fotografiach uwieczniono nie tylko zasypane auto, lecz także kartkę z wiadomością, którą pozostawił właściciel pojazdu. - Ogarniemy to jutro (12.12) 2022 z racji tego, że trzeba jutro iść do roboty na rano. Właściciela pola przepraszamy" - napisano. 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy od internautek oraz internautów, którzy byli w pozytywnym szoku wiadomością pozostawioną przez kierowcę:

I ja to szanuję <3
Tak się zawsze wyśmiewa tych kierowców BMW... A tu zaskoczenie. Chłop się przyznał do błędu, obiecał poprawić, i w dodatku przeprosił. Gospodarz roztropny człowiek, i na policję nie zadzwoni
I pełna kultura
Bardzo ładnie się wytłumaczył kierowca
Pełna kultura. Da się? Da się!
Dlatego taśma, kartka i długopis na wyposażeniu auta muszą być
Łapie za serce
Jestem fanką! <3 zdecydowanie

- czytamy.

Więcej o: