Doda w odważnym stroju na siłowni. Internautka: Chirurgia jest aż nadto widoczna

Doda po raz kolejny wprawiła swoje fanki i fanów w osłupienie. Ostatnio podzieliła się radosną wiadomością o spełnieniu swojego kolejnego marzenia, a teraz zrobiła furorę zdjęciem z siłowni. Zapozowała w stroju z głębokim dekoltem, który podkreślił jej zgrabną figurę. "Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki" - trudno się nie zgodzić!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, co myśli o Ani Lewandowskiej. "To nie jest trenerka fitness"

Doda na swoim instagramowym profilu zgromadziła już ponad 1,5 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Od wielu lat piosenkarka zachwyca świetną formą i nie da się ukryć, że dla wielu obserwujących ją kobiet, jest wzorem oraz inspiracją. Nieustannie potrafi także zaskoczyć swoje fanki oraz fanów.

Doda pokazała zdjęcie z siłowni. "Coraz młodsza"

Doda opublikowała na swoim profilu zdjęcie zrobione na siłowni. Gwiazda zapozowała w krótkim, opinającym ciało kostiumie z rozpiętym suwakiem na dekolcie. - W zdrowym ciele, zdrowy duch. Dbam o ciało tak samo, jak o psychikę. Nigdy nie byłam gotowa na połowę tego co przeszłam... ale dałam radę i jestem z siebie dumna - napisała.

Ja tam na WFie przez kozła nie potrafiłam skoczyć

- skomentowała jedna z osób.

Ja kochałam wf! Nigdy nie wzięłam pół zwolnienia z lekcji i jeszcze chodziłam na sksy po szkole

- odpowiedziała Doda.

 

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy nawiązujących do stroju i wyglądu Dody. Jednym spodobało się bardziej, innym mniej:

Cudowna
Chirurgia jest aż nadto widoczna
Piękny strój
Jesteś wzorem
I znowu ta sztuczna poza, ta noga wysunięta do przodu. Nienaturalnie
Najpiękniejsza i najsilniejsza
Coraz młodsza
Piękne ciało wpływa na piękną dusze, piękna dusza wpływa na piękne ciało

- czytamy.

"Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki"

Doda wielokrotnie mówiła już o tym, że za jej formą stoją nie tylko ćwiczenia, lecz przede wszystkim zdrowa dieta. Jakiś czas temu przyznała na Instagramie, że dobre nawyki żywieniowe miała wpajane od dziecka. - Odpowiednią żywnością wyleczyłam się z wielu swoich kłopotów zdrowotnych mimo że wciskano mi farmaceutyki jako jedyne wyjście. Dobre nawyki żywieniowe potrafią zdziałać cuda. Moje ojciec wpoił mi je od dziecka, a potem jako dorosła osoba pielęgnowałam je i z każdym rokiem doceniałam ten dar. Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki, ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu! Ruch dwa razy w tygodniu, dyscyplina, higieniczny tryb i dieta, która jest moim stylem życia dała mi ten efekt - napisała w jednym z opublikowanych postów.

Więcej o: