Doda w odważnym stroju na siłowni. Internautka: Chirurgia jest aż nadto widoczna

Doda po raz kolejny wprawiła swoje fanki i fanów w osłupienie. Ostatnio podzieliła się radosną wiadomością o spełnieniu swojego kolejnego marzenia, a teraz zrobiła furorę zdjęciem z siłowni. Zapozowała w stroju z głębokim dekoltem, który podkreślił jej zgrabną figurę. "Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki" - trudno się nie zgodzić!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, co myśli o Ani Lewandowskiej. "To nie jest trenerka fitness"

Doda na swoim instagramowym profilu zgromadziła już ponad 1,5 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Od wielu lat piosenkarka zachwyca świetną formą i nie da się ukryć, że dla wielu obserwujących ją kobiet, jest wzorem oraz inspiracją. Nieustannie potrafi także zaskoczyć swoje fanki oraz fanów.

Suzuki silniki zaburtoweInwestycja, która zwróci się już za parę miesięcy. Pieniądze to sprawa drugorzędna

Doda pokazała zdjęcie z siłowni. "Coraz młodsza"

Doda opublikowała na swoim profilu zdjęcie zrobione na siłowni. Gwiazda zapozowała w krótkim, opinającym ciało kostiumie z rozpiętym suwakiem na dekolcie. - W zdrowym ciele, zdrowy duch. Dbam o ciało tak samo, jak o psychikę. Nigdy nie byłam gotowa na połowę tego co przeszłam... ale dałam radę i jestem z siebie dumna - napisała.

Ja tam na WFie przez kozła nie potrafiłam skoczyć

- skomentowała jedna z osób.

Ja kochałam wf! Nigdy nie wzięłam pół zwolnienia z lekcji i jeszcze chodziłam na sksy po szkole

- odpowiedziała Doda.

 

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy nawiązujących do stroju i wyglądu Dody. Jednym spodobało się bardziej, innym mniej:

Cudowna
Chirurgia jest aż nadto widoczna
Piękny strój
Jesteś wzorem
I znowu ta sztuczna poza, ta noga wysunięta do przodu. Nienaturalnie
Najpiękniejsza i najsilniejsza
Coraz młodsza
Piękne ciało wpływa na piękną dusze, piękna dusza wpływa na piękne ciało

- czytamy.

77-letnia Maryla Rodowicz w krótkiej sukience. Fani podzieleni: 'Lekka przesada' (zdjęcie ilustracyjne)77-letnia Maryla Rodowicz w krótkiej sukience. Fani podzieleni: "Lekka przesada"

"Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki"

Doda wielokrotnie mówiła już o tym, że za jej formą stoją nie tylko ćwiczenia, lecz przede wszystkim zdrowa dieta. Jakiś czas temu przyznała na Instagramie, że dobre nawyki żywieniowe miała wpajane od dziecka. - Odpowiednią żywnością wyleczyłam się z wielu swoich kłopotów zdrowotnych mimo że wciskano mi farmaceutyki jako jedyne wyjście. Dobre nawyki żywieniowe potrafią zdziałać cuda. Moje ojciec wpoił mi je od dziecka, a potem jako dorosła osoba pielęgnowałam je i z każdym rokiem doceniałam ten dar. Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki, ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu! Ruch dwa razy w tygodniu, dyscyplina, higieniczny tryb i dieta, która jest moim stylem życia dała mi ten efekt - napisała w jednym z opublikowanych postów.

Więcej o: