Agata Rubik pokazała zdjęcie w czerwonym bikini. "Mikołajowa na plaży"

Agata Rubik zdrowo się odżywia i trenuje na siłowni, by utrzymać smukłą sylwetkę. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem w czerwonym bikini, na którym ją eksponuje.

Agata Rubik prowadzi aktywnie profil na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami kadrami ze swojego życia. Dużą popularnością cieszą się filmiki, które nagrywa wraz z mężem i dziećmi, gdzie pokazują, że mają duży dystans do siebie. Ostatnio żona Piotra Rubika udostępniła na Instastory fotografię, na której pozuje w czerwonym stroju kąpielowym i eksponuje smukłą sylwetkę. 

Zobacz wideo Agata Rubik ścięła włosy

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Agata Rubik eksponuje sylwetkę w czerwonym bikini. "Piękny jest ten kolor"

Agata Rubik na początku roku postanowiła pozbyć się kilku kilogramów, by lepiej się czuć. Pokazywała swoją przygodę na Instagramie, dzieląc się z fankami postępami. W kwietniu pochwaliła się, że zrzuciła prawie 8 kg. Jak obecnie wygląda jej sylwetka? Agata Rubik postanowiła pokazać się fanom w bikini. Przymierzyła nowy strój kąpielowy, który zachwycił ją czerwonym kolorem. Przywiódł jej na myśl od razu świąteczny klimat, co skomentowała:

Mikołajkowa na plaży. Piękny jest ten kolor!

Agata RubikAgata Rubik instagram.com/agata_rubik/

Figura Agaty Rubik robi wrażenie. Jaki jest jej sekret?

Agata Rubik udostępnia czasami zdjęcia i filmiki z treningów. Podkreśla też, że dużą rolę odgrywa zdrowe odżywanie. Jak w opisie instagramowego profilu można zauważyć, jest "healthy food lover". Jaki jest sekret jej figury? Przede wszystkim unikanie słodyczy i alkoholu oraz odpowiednie nawodnienie organizmu. Agata Rubik stawia też na to, by starać się wysypiać i dużo się ruszać. Kobieta nie tylko pracuje nad swoją sylwetką na siłowni, lecz także ćwiczy pilates, który jest według niej "bardzo fotogeniczny". Zdjęciami i filmikami z ćwiczeń dzieli się czasami w mediach społecznościowych.

 
 
Więcej o: