Mówią o nich "Rodzina Roszpunek". Matka i jej córki nie obcinają włosów. Ich łączna długość to ponad 4 m

Rodzina Terelynn Russel określana jest jako "Rodzina Roszpunek". Dlaczego? Otóż Terelynn wraz z trzema córkami nie obcinają włosów. Łączna ich długość wynosi ponad 4 metry.

Roszpunka jest bohaterką filmu Disneya. To księżniczka o złocistych długich włosach. Macocha zamknęła ją w wieży, przez co księżniczka była odcięta od świata. Aby ktokolwiek mógł się do niej dostać, spuszczała długie włosy, które służyły jako drabina. Jak widać historia, a przynajmniej włosy bohaterki zainspirowały rodzinę Terelynn Russel. 

Zobacz wideo Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy

Ile gotować warzywa na sałatkę jarzynową? Warto trzymać się prostej zasadyCzy sałatki można mrozić? Tak, ale tylko niektóre

"Rodzina Roszpunek". Matka i trzy córki mają niewiarygodnie długie włosy

Rodzina pochodzi ze stanu Illinois w Stanach Zjednoczonych. Media określiły rodzinę Terelynn jako "Rodzinę Roszpunek". Terelynn i jej trzy córki zasłynęły niezwykle długimi włosami. W rozmowie z Daily Mail Russel przyznaje, że zapuszcza włosy, odkąd skończyła cztery lata. Od tamtej pory jej włosy zawsze są długie. Terelynn Russel posiada pięcioro dzieci, ale tylko trzy córki podzielają pasję matki i również zapuszczają włosy. Zdarza im się je podcinać i oddawać na cele charytatywne, ale nigdy nie było to więcej niż 20 centymetrów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 
 

plamy na białym obrusieJak pozbyć się tłustych plam z obrusów? Domowe produkty rozwiążą problem

Życie z tak długimi włosami bywa kłopotliwe. Terelynn przyznaje, że zdarzało jej się nadepnąć na końcówki włosów. Po umyciu włosy stają się ciężkie, co bywa problematyczne, ale kobieta nie zamierza rezygnować ze swojej pasji. 

Jej włosy mają niemal 190 cm. Codzienne życie z długimi włosami

Długie i piękne włosy są atrybutem kobiecości, ale w rozmowie z Inside Edition Russel przyznaje, że pielęgnacja tak długich włosów bywa wymagająca. – Zużywam wiele szamponu i odżywek. Potem wyżymam włosy. Suszenie trwa około godziny.

 

W codziennym życiu długie włosy mogą przeszkadzać, dlatego Terelynn zaleca ich spinanie. Oczywiście upięcie tak długich włosów to nie lada wyzwanie, ale poprawia komfort podczas wykonywania codziennych czynności.

ZaparciaDomowe sposoby na przejedzenie. Z pewnością przydadzą się po świętach

Więcej o: