Płaszcz zimowy Marzeny Rogalskiej to hit sezonu. Idealny na mroźną pogodę. Wiemy, gdzie kupisz podobne

Stylizacje Marzeny Rogalskiej wyróżniają się nasyconymi kolorami. Tym razem dziennikarka pokazała się w czerwonej kurtce, która idealnie wpisuje się w aktualnie panujące trendy. Jak wygląda ciepła kurtka zimowa Marzeny Rogalskiej? Podobne modele do kupienia już od 329,99 zł.

Marzena Rogalska lubi stawiać w swoich stylizacjach na nasycone, odważne kolory. Widać, że świetnie się w nich czuje, dlatego i zimowy strój dziennikarki nie może się obyć bez barw, które przyciągają wzrok. Na jaką kurtkę zimową postawiła w tym roku?

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] O zdrowiu w kontekście ciałopozytywności, czyli dlaczego nie ma to nic wspólnego z promocją otyłości? 2. odcinek podcastu "Ciałość"

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ciepła kurtka zimowa Marzeny Rogalskiej zachwyca swoim kolorem. Czerwony płaszcz zdecydowanie przyciąga wzrok

Na Instagramie Marzenę Rogalską obserwuje aż 262 tysiące osób. Dziennikarka regularnie utrzymuje kontakt z fanami za pośrednictwem tych mediów społecznościowych, a ostatnio pokazała krótki filmik z kupowania świątecznej choinki. Ciepła kurtka zimowa Marzeny Rogalskiej to coś, co od razu przyciąga wzrok na tym materiale.

Dziennikarka znana jest ze swojego zjawiskowego stylu oraz zamiłowania do nasyconych kolorów. I tym razem nie zabrakło u niej barwy, obok której nie da się przejść obojętnie. Czerwony odcień, przedłużony krój i duży kaptur to coś, co potrafi odczarować nawet najmroźniejszą zimę. Płaszczyk Marzeny Rogalskiej świetnie się prezentuje, a my wiemy, gdzie można kupić podobne modele.

 

Płaszcz podobny do modelu Marzeny Rogalskiej można kupić w Diverse. To ciepła kurtka zimowa na lata

Czerwona, ciepła kurtka zimowa w stylu Marzeny Rogalskiej do kupienia jest w Diverse. To marka, w której można znaleźć fantastyczne płaszcze zimowe. Damskie, ocieplane modele wyróżniają się też piękną barwą. Kurtka podobna do tej, którą miała na sobie Marzena Rogalska, ma przedłużony krój, kaptur oraz duże kieszenie. Jest wypełniona syntetycznym puchem i doskonale sprawdzi się na mroźne, zimowe spacery. Można kupić ją w Diverse za 329,99 zł.

Czerwona kurtka zimowaCzerwona kurtka zimowa fot. screen Diverse

Gdzie kupić piękne płaszcze zimowe? Damskie, ocieplane modele w stylu Marzeny Rogalskiej dostępne są w sklepie Cropp

Ciepła kurtka zimowa w kolorze czerwieni do kupienia jest również w Cropp. Intensywny kolor od razu przyciąga wzrok, a futerko przy kapturze jest ciekawym urozmaiceniem. Jej wypełnienie pochodzi z recyklingu i daje wiele ciepła, dlatego ten model idealnie sprawdzi się na mroźne, zimowe dni. Czerwona kurtka do kupienia jest w sklepie Cropp za 369,99 zł. 

Czerwona kurtka zimowaCzerwona kurtka zimowa fot. screen Cropp

Więcej o: