58-letnia modelka odsłoniła ciało w odważnej sukience. "Seksownie i magicznie"

Kathy Jacobs po raz kolejny udowodniła, że wiek to tylko liczba. Na Instagramie opublikowała zabawne, świąteczne nagranie, w którym odsłoniła idealnie płaski brzuch. Choć ma 58 lat, wciąż zachwyca urodą i nienaganną sylwetką.

Kathy Jacobs to amerykańska modelka i aktorka. Ma 58 lat, a w swoich mediach społecznościowych wciąż udowadnia, że wiek to tylko liczba. W branży modelarskiej działa także jako aktywistka ruchu bodypositive. Wierzy, że uroda nie powinna mieć żadnych granic — czy to wiekowych, czy wzrostowych. Na Instagramie opublikowała nietypowe, świąteczne nagranie, którym wzbudziła zachwyt fanów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] O zdrowiu w kontekście ciałopozytywności, czyli dlaczego nie ma to nic wspólnego z promocją otyłości? 2. odcinek podcastu "Ciałość"

Kathy Jacobs inspiruje kobiety na całym świecie. Na Instagramie śledzi ją prawie 200 tys. osób

Kathy Jacobs w niesamowity sposób normalizuje temat starzenia się i przełamuje stereotypy dotyczące wieku czy wyglądu. Jest niezwykłą inspiracją dla wielu kobiet. Choć modelingiem zajmuje się od lat 90., największą rozpoznawalność zyskała po 50. W zeszłym roku, mając 57 lat, pojawiła się na okładce magazynu "Sports Illustrated", w którym reklamowała stroje kąpielowe. 

Chciałabym gorąco pozdrowić wszystkie inne kobiety po pięćdziesiątce, które nie boją się sprzeciwiać normom społecznym dotyczącym tego, kim powinniśmy być w pewnym wieku

- napisała pod jednym ze swoich zdjęć na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 200 tys. osób.

Kathy Jacobs po raz kolejny udowodniła, że wiek to tylko liczba. "Twoje ciało jest takie doskonałe"

W czwartek opublikowała oryginalne, świąteczne nagranie, które zarówno zachwyciło, jak i rozbawiło jej fanów. Pokazała się na nim w długiej, zielonej i błyszczącej sukni na jedno ramię, dwuczęściowym stroju do ćwiczeń, zmysłowej bieliźnie Mikołajki i dwóch różnych piżamkach ze świątecznym motywem. Tańczyła i udawała, że śpiewa do przerobionej piosenki Mariah Carey "All I Want For Christmas Is You", w wersji dla influencerów. Modelka oczarowała fanów poczuciem humoru, dystansem i przede wszystkim w zieloną kreacją, w której odsłoniła brzuch.

Seksownie i magicznie
Ta zielona sukienka! Zachwycająca!
Boże, twoje ciało jest takie doskonałe
Wow, wyglądasz niesamowicie. Chcę, żebyś wiedziała, że jesteś olbrzymią inspiracją
Kocham tę zieloną suknię
Najpiękniejsza kobieta na świecie
Jesteś niesamowita, ładna, utalentowana i super sexy

- czytamy pod nagraniem.

 
Więcej o: