Wzięła udział w teledysku "Last Christmas". Dziś ma 66 lat i wygląda zupełnie inaczej

Piosenka "Last Christmas" to niekwestionowalny hit, który od 38 lat kojarzy nam się ze świętami bożonarodzeniowymi. Kultowy okazał się także teledysk nagrywany w Szwajcarii. Przepiękna Kathy Hill z burzą ciemnych loków zagrała w nim ukochaną George'a Michaela. Jak wygląda dziś?

Jedni go kochają, inni nie znoszą. Wielu uważa go za kultowy i ponadczasowy wyznacznik nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Niezależnie od naszych odczuć, jedno jest pewne — utwór "Last Christmas" duetu Wham! stał się ogólnoświatowym hitem, który od wielu lat kojarzy się z najbardziej magicznym okresem w roku. Nie można zapomnieć także o przepięknym teledysku, w którym mogliśmy podziwiać oszałamiającą Kathy Hill.

Co zrobić, by po smażeniu karpia nie pozostały ci zatkane rury? (zdjęcie ilustracyjne) Jak pozbyć się zapachu ryby? Sposób, który warto poznać przed Wigilią

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Niektóre piosenki świąteczne są wspaniałe. Niestety bywają też gorsze

Kathy Hill swoją karierę zaczęła jako nastolatka. W wieku 28 lat zagrała w teledysku "Last Christmas"

Kathy Hill to brytyjska modelka, która swoją karierę rozpoczęła w wieku 19 lat. Na lata związała się z agencją w Manchesterze, za sprawą której występowała w Mediolanie, Paryżu, Tokio i Londynie. Rok 1984 okazał się dla niej przełomowy — to właśnie wtedy wzięła udział w przesłuchaniu do teledysku "Last Christmas". Miała wtedy 28 lat i zagrała w nim byłą ukochaną George'a Michaela. Od jej wyrazistego spojrzenia i ciemnych loków ciężko było oderwać wzrok, nic dziwnego, że wkrótce zrobiło się o niej głośno. Stała się twarzą wielu kampanii reklamowych, jednak nigdy więcej nie zagrała w żadnym innym teledysku.

 
 

Test trójmiejskich chlebów rzemieślniczych na zakwasie Co zrobić, aby chleb był świeży przez tydzień? Sprawdzone triki

Modelka wciąż  jest aktywna zawodowo. Z chęcią wraca do wspomnień sprzed 38 lat

W 1991 roku urodziła bliźniaki. Mimo wieku, przez cały czas jest aktywna zawodowo. - Na szczęście kobiety po pięćdziesiątce są dziś bardzo pożądane - przyznała w 2009 roku. Trzy lata później zagrała w brytyjskim filmie o najpopularniejszych kolędach. Dziś ma 66 lat i wciąż zachwyca urodą. Zrezygnowała z burzy ciemnych loków na rzecz prostych, blond włosów. Jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje swoje zdjęcia, sprawy życia codziennego i zawodowego. Chętnie także wraca wspomnieniami do pracy na planie teledysku.

 
 

Boże Narodzenie. By się spełniły nasze życzenia Wzruszające życzenia bożonarodzeniowe. Gotowe propozycje

Więcej o: