Pokazała bałagan w domu. "Tak się dzieje, gdy dwoje leniwych dorosłych ma czwórkę dzieci"

Samozwańcza "niechlujna mama" zyskała olbrzymie uznanie internatów. Wszystko dlatego, że szczerze i bez nadęcia opowiada o życiu rodzinnym. Ostatnio pokazała bałagan, jaki panuje w jej domu. Internauci oszaleli z zachwytu.

Bałagan w domu

Brianna James i jej mąż są razem od 10 lat. Mają czwórkę dzieci, każde poniżej ośmiu lat. Kobieta od jakiegoś czasu rozbawia do łez internautów. Publikuje na TikToku zabawne nagrania z ich życia. Ostatnie nagrania o tym, jak powstaje bałagan w jej domu przyciągnęły uwagę milionów ludzi w mediach społecznościowych.

Tak się dzieje, gdy dwoje leniwych dorosłych ma czwórkę dzieci

- powiedziała Brianna.

 Cztery dni, ludzie. Od czterech dni nie zmywałam naczyń ani nie sprzątałam, a tak wygląda mój dom

- dodała.

To nie jest brudne – jest po prostu niechlujne. OK? I właśnie dzisiaj się tym zajmę

- powiedziała do kamery.

Największą motywacją jest dla mnie poczucie odpowiedzialności. Jestem bałaganiarą. Mój mąż jest bałaganiarzem. Wiemy o tym. I przez lata udawaliśmy, że jesteśmy czyści i schludni przez cały czas i byłam tym zmęczona. Nie lubię nie być sobą, udawać

- przekazała.

Zobacz wideo Doda pokazała swój bałagan

Mama przestaje udawać

Kobieta zdecydowała się więc przestać udawać.

Pokazuje więc wam prawdziwy, codzienny bałagan w domu, w którym mieszka sześć osób i cztero zwierząt. Ale już zabieram się za sprzątanie.

Internauci dziękują jej za szczerość i pokazywanie prawdziwego życia. A Brianna komentuje:

Czuję, że w społeczeństwie jest takie ciągłe oczekiwanie od wszystkich, a jeśli ich nie spełniasz, to automatycznie jesteś oceniany i postrzegany jako gorszy. Zmęczyło mnie myślenie w ten sposób. I co z tego. Mogę zapewnić mojej rodzinie jak najlepsze życie. Wolę spędzać czas z dziećmi i mężem niż sprzątać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Więc jeśli trwa to dzień lub dwa, nie obchodzi mnie to. Wspomnienia są ważniejsze

– podsumowała Brianna.

Więcej o: