Chciała wyglądać o 10 lat młodziej, więc poddała się metamorfozie. Jak wygląda? "No ja jestem w szoku"

"10 lat młodsza w 10 dni" to program Mai Sablewskiej, w którym gwiazda pomaga kobietom przejść niesamowitą metamorfozę. Uczestniczką jednego z ostatnich odcinków była 45-letnia pani Monika, która ma za sobą trudną historię przemocy domowej. Jak się zmieniła z pomocą celebrytki?

Program "10 lat młodsza w 10 dni" emitowany jest na kanale "Polsat Cafe" i cieszy się olbrzymią popularnością. Prowadząca go Maja Sablewska pomaga kobietom przejść metamorfozy, o jakich marzyły. Bohaterką jednego z ostatnich odcinków była pani Monika, matka pięciorga dzieci. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

"Czasami nie mogę patrzeć na siebie w lustrze". Pani Monika bohaterką najnowszego odcinka programu

W jednym z ostatnich odcinków "10 lat młodsza w 10 dni" mogliśmy zobaczyć przemianę 45-letniej Moniki, która ma za sobą trudną historię. Z byłym mężem, który był alkoholikiem i przemocowcem, rozwiodła się "ciężko i burzliwie" cztery lata temu. - W domu przechodziłam piekło. Ja i moje dzieci. Byłam poniżana, bita przez męża, wyzywana — powiedziała w programie. - Czasami nie mogę patrzeć na siebie w lustrze — wyznała kobieta, dodając, że czuje się jak babcia po sześćdziesiątce. Obecnie buduje swoje szczęście na nowo, u boku nowego partnera, Marka. - Jest naprawdę ciepłym facetem. Przy nim czuję się bezpieczna, niczego się nie boję. 

Niezwykła metamorfoza niezwykłej kobiety. "No ja jestem w szoku"

W trakcie sondy ulicznej pani Monika została oceniona na 55 lat. Jej metamorfoza pod okiem Mai Sablewskiej polegała m.in. na wypełnieniu zmarszczek i powiększeniu ust, o którym kobieta marzyła. Przemiana przeszła jej najśmielsze oczekiwania. - No ja jestem w szoku. Takie są emocje tutaj w środku, że nawet sobie nie wyobrażasz, co człowiek czuje w takim momencie. (...) No i w końcu usta widać. I piękny mój uśmiech, taki, jaki chciałam mieć. To spełnienie marzeń — zdradziła łamiącym się głosem. W ponownej sondzie kobieta została oceniona na 43 lata. 

Internautki zachwycone makijażem i fryzurą. Strój nie przypadł im do gustu

Internautkom spodobała się metamorfoza związana z fryzurą i makijażem. Opinie dotyczące stroju oraz butów były mieszane.

Piękny makijaż i fryzura. Sukienka i buty to porażka. Zupełnie nie pasują do tej kobiety.
Pięknie, nowa pani, nowe życie
Sukienka nie pasuje do tej pani
 I znowu masakryczna sukienka?! I do tego kosmiczne buciory!
Super. Fryzura sztos, makijaż brawo, buty ekstra takie uwielbiam. Nie ta kobieta, aż zalśniła. Najważniejsze dziewczyny, żeby uwierzyć w siebie i w to, że mogę i chcę.

- czytamy pod filmem.

Więcej o: