Internautka do Ani Lewandowskiej: "Na twarzy jest sam plastik". Pod postem zawrzało

Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie zdjęcie zrobione podczas wizyty w programie śniadaniowym. Niektóre z internautek postanowiły skomentować wygląd trenerki, wbijając jej szpilę. Inne nie pozostawiły tego bez odpowiedzi: "Okropny komentarz!", "Może lepiej pilnować swojego nosa?".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy Anna Lewandowska podbije rynek zagraniczny swoimi kosmetykami? Podesłała paczki hiszpańskim koleżankom

Anna Lewandowska od lat jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce, a także jedną z najpopularniejszych kobiet w show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fatów, trenerka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie regularnie dzieli się nie tylko swoją wiedzą na temat żywienia oraz aktywności fizycznej, lecz także pokazuje wybrane momenty ze swojego życia.

Internautki wbiły szpilę Ani Lewandowskiej: "To bardzo nie ładnie tak o kimś brzydko pisać"

Ania Lewandowska podzieliła się ostatnio zdjęciem, które zrobiła przy okazji wizyty w Dzień Dobry TVN. - Kto rano wstaje, ten jest w "Dzień Dobry TVN". Dziś na żywo w studiu w specjalnym, świątecznym wydaniu, mówiłam o naszym noworocznym wyzwaniu "Healthy & Active". Będzie się działo, więc nie czekajcie z zapisami! Jeśli akurat spaliście, to na stories znajdziecie link do rozmowy. Dzisiejszy dzień to także bardzo ciekawa i mądra rozmowa z Twoim Stylem. Szczegóły soon - napisała. Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Ale Ty ostatnio wyglądasz, podziwiam! Bosko
Pięknie wyglądasz
Ale petarda!!!
 

- Kobieto zaprzestań robienia twarzy, bo wyglądasz okropnie. Jak maszkara, jeszcze trochę, a zmienisz się w potwora - skomentowała jedna z kobiet. - Za dużo medycyny estetycznej Aniu, nie przypominasz już dawnej siebie. Teraz na twarzy jest sam plastik - napisała inna. Choć Anna Lewandowska zignorowała wpisy, inne internautki szybko postanowiły zareagować na oba komentarze:

Aż straciłam apetyt... może lepiej pilnować swojego nosa?
A ty już w niego zmieniłaś za taki komentarz
To bardzo nie ładnie tak o kimś brzydko pisać
Okropny komentarz! Dajmy żyć innym, jeśli Ania ma ochotę toooo... jest to chyba jej decyzja?!
Drogie komentujące - to makijaż. Ania wielokrotnie wstawia zdjęcia bez makijażu - popatrzcie na nie o wtedy oceniajcie czy używała medycyny estetycznej

- czytamy.

Przypominamy, że negatywne komentowanie czyjegoś wyglądu - zarówno w sieci, jak i na żywo - jest absolutnie nie na miejscu, a przed napisaniem czegokolwiek warto zastanowić się dwa razy, czy samemu chciałoby się coś takiego usłyszeć.

Więcej o: