Doda odwiedziła dwa domy dziecka. "Nie wszystkie kobiety powinny mieć dzieci"

Doda podzieliła się swoimi przemyśleniami po świątecznych wizytach w domach dziecka. - Nie wszystkie kobiety mogą i powinny mieć dzieci. Wszystkim dzieciom, które spotkałam powiem tu: start faktycznie nie leży w waszych rękach, ale finał zależy od tego, jak pokierujecie swoim życiem, a wierzę, że pokierujecie nim dobrze - powiedziała.

Michał Wiśniewski od lat wspiera domy dziecka. Prowadzi między innymi fundację Wiśnia dzieciom, której celem jest wspieranie najmłodszych, zamieszkujących w tego typu placówkach. W tym roku do świątecznej akcji Wiśniewski zaangażował także Dodę.

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] O zdrowiu w kontekście ciałopozytywności, czyli dlaczego nie ma to nic wspólnego z promocją otyłości? 2. odcinek podcastu "Ciałość"

"Cieszę się, że dostały trochę radości"

Artystka swoje wizyty w placówkach w Zwierzyńcu i Maniach zrelacjonowała na Instagramie. - Dziś przyjemność być śnieżynką Mikołaja Michała Wiśniewskiego w jego świątecznej akcji - Wiśnia dzieciom. Pozdrawiam dom dziecka w Maniach i Zwierzyńcu - napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Oto niektóre z nich:

Jak widać nie trzeba być matką, żeby czynić dobro dla dzieci. Szacun dla Was!
Tak mi smutno widząc te dzieci. Cieszę się, że dostały trochę radości.
Doda ty to masz złote serce

- możemy przeczytać pod postem. 

Doda: Nie wszystkie kobiety mogą i powinny mieć dzieci

Co istotne, po wizytach w domach dziecka Doda podzieliła się na Instagramie swoimi przemyśleniami. Stwierdziła między innymi, że jej zdaniem, nie wszyscy powinni mieć dzieci. 

Nie pierwszy raz byłam w domu dziecka. Chętnie biorę udział w akcjach charytatywnych od wielu lat. Michał robi niesamowite rzeczy, szkoda, że media tego nie nagłaśniają. Jestem z branży, a nie obiło mi się to o uszy, że jeździ do domów dziecka. [...] Nie wszystkie kobiety mogą i powinny mieć dzieci. Wszystkim dzieciom, które spotkałam powiem tu: start faktycznie nie leży w waszych rękach, ale finał zależy od tego, jak pokierujecie swoim życiem, a wierzę, że pokierujecie nim dobrze. Także życzę wam naprawdę z całego serca szczęścia

- powiedziała. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: