Ostatnia cyfra roku urodzenia może zdradzać więcej, niż przypuszczasz. Co o tobie mówi?

Niektórzy uważają, że data narodzin, którą reprezentuje konkretny znak zodiaku, wpływa na charakter człowieka. Okazuje się, że duże znaczenie może mieć też ostatnia cyfra roku urodzenia. Zdarza się, że zdradza więcej, niż przypuszczamy. Czy to właśnie ona decyduje o naszych cechach?

Interesującą formą służącą do określenia cech charakteru człowieka jest zwrócenie uwagi na ostatnią cyfrę roku urodzenia. Mało kto wie, że liczby mogą mieć bezpośredni wpływ na nasze zachowania. Oderwij się na chwilę od świątecznego stołu i sprawdź, czy ty lub twoi bliscy rzeczywiście reprezentujecie te cechy. Pamiętaj, by zabawę traktować z przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Ostatnia cyfra roku urodzenia zdradza więcej, niż myślisz. Czy reprezentujesz te cechy?

  • 0 - Osoby mające za ostatnią cyfrę roku urodzenia tę liczbę, zazwyczaj nie patrzą na pieniądze. Uchodzą za towarzyskie i skłonne do ryzyka. Lubią osiągać sukcesy, lecz nie dążą do celu "po trupach".
  • 1 - Jedynki lubią robić wszystko same, bo uważają, że wtedy wyjdzie im to najlepiej. Rzadko proszą o pomoc, bo często są bardzo pewne siebie. To osoby, którym zazwyczaj można powierzyć swoje sekrety bez obawy o ich ujawnienie.
  • 2 - Dwójki cenią sobie działania w grupie i podejmowanie decyzji na podstawie rozmów z innymi osobami. Często są empatyczne, rozmowne i wrażliwe, a największą wartość stanowią dla nich przyjaciele.
  • 3 - Numerologiczne trójki lubią pogrążać się w marzeniach, przez co inni mogą postrzegać je jako lekkoduchów. Rozwinięta wyobraźnia i poczucie humoru sprawiają, że to osoby często doceniane przez innych. Zazwyczaj udzielają trafnych porad.
  • 4 - Towarzyskość i przyjaźń czwórek sprawia, że są postrzegane jako osoby godne zaufania. Towarzystwo je lubi, bo często mają milion pomysłów na minutę i rozpiera je energia, którą dzielą się z innymi. Przy nich nie da się nudzić.
  • 5 - Piątki często zwracają uwagę na potrzeby innych i jednocześnie ignorują swoje. Ich bezinteresowność i wrodzona dobroć zazwyczaj sprawiają, że są uwielbiane przez innych. Może warto im to czasem wynagrodzić?

Cechy osobowości a ostatnia cyfra roku urodzenia. Jak postrzegają cię inni?

  • 6 - Numerologiczne szóstki zazwyczaj cenią trwałe relacje, szczerość i unikają osób ze skłonnościami do kłamstwa. Jeśli zauważą jakiś podstęp, mogą szybko podjąć decyzję o zerwaniu kontaktów z daną osobą. 
  • 7 - Siódemki często wierzą, że kiedyś spotka je ogromne szczęście. Doceniają przyjaciół i mają nadzieję, że zawsze będą mogły na nich polegać. Często są zabiegane i lubią aktywnie spędzać czas. Wypad w góry na narty? Z siódemką nie będziesz się nudzić.
  • 8 - Wiele osób słyszało o pracowitości ósemek, które wierzą, że ciężka praca uszlachetnia. To osoby, które zazwyczaj są pełne ambicji i zapału. Czasem lubią też przewodzić grupie, która potrzebuje lidera. Co ważne, zazwyczaj dobrze sprawdzają się w tej roli.
  • 9 - Dziewiątki są empatyczne i zazwyczaj nie boją się obdarzać współczuciem. Osoby spod tej cyfry raczej nie zostawiają innych w potrzebie. Czasem zwracają uwagę na szczegóły i lubią dążyć do doskonałości, co można postrzegać jako wadę.
Więcej o: