Célia Krychowiak pokazuje umięśniony brzuch i torebkę za 250 tys. zł. Fani oburzeni. "To niemoralne"

Célia i Grzegorz Krychowiak odpoczywają w Arabii Saudyjskiej. Żona piłkarza postanowiła podzielić się z fanami kilkoma kadrami z wakacji. Choć wśród komentarzy nie brakowało zachwytów nad jej sylwetką, uwagę przykuło inne zdjęcie, a mianowicie z torebką ze skóry aligatora.

Po zakończonym mundialu niektórzy piłkarze wraz z rodziną wrócili do kraju, inni udali się na wakacje. Grzegorz Krychowiak wraz z żoną, Célią, odpoczywają w Arabii Saudyjskiej, gdzie piłkarz gra na pozycji pomocnika w klubie Al-Shabab. Francuzka postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami z odpoczynku. Jedno z nich wywołało burzę w komentarzach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kim są polskie WAGs? Mistrzyni twerku, bizneswoman i genialna piosenkarka

Célia Krychowiak chwali się zdjęciami z wakacji. W sieci zawrzało

Célia i Grzegorz Krychowiak są małżeństwem od 2019 roku. Po zakończonym mundialu para postanowiła odpocząć w słonecznej Arabii Saudyjskiej. Kobieta opublikowała na Instagramie zdjęcia z wakacji. Możemy podziwiać na nich jej niezwykle wysportowaną sylwetkę, którą zaprezentowała w bikini. Nie zabrakło także fotografii piłkarza, który relaksował się w basenie, jednak zdecydowanie najwięcej szumu wywołał jeden z ostatnich kadrów. Kobieta pochwaliła się na nim swoją luksusową torebką marki Hermès. 

Fani oburzeni torebką Francuzki. "Jakim trzeba być próżnym"

Choć pod zdjęciami nie brakuje pełnych zachwytu nad sylwetką Célii komentarzy, to znaczna ich część dotyczy torebki. Ten model marki Hermès, jak podaje portal plotek.pl, może kosztować nawet 250 tysięcy złotych i został wykonany ze skóry aligatora. 

Jakim trzeba być próżnym itd. żeby kupić taką torebkę
To wszystko jest niemoralne

- piszą użytkownicy. Jedna z fanek wprost nazwała Célię "znęcającą się nad zwierzętami".

 

Produkty ze skóry i futra zwierząt przestają być symbolem luksusu

Warto zwrócić uwagę, że choć kiedyś produkty ze skóry czy futra zwierząt były wyznacznikiem luksusu, dziś jest inaczej. Nie tylko rezygnuje z nich coraz więcej gwiazd (m.in. Joanna Krupa czy Maja Ostaszewska), ale także firm (Gucci, Versace, Chanel). Wraz z większą świadomością, chętniej sięgamy po produkty, które nie przyczyniły się do cierpienia zwierząt.

Więcej o: