Internautka wbiła szpilę Agacie Rubik: Ale poleciałaś, zero wstydu. Odpowiedziała

Agata Rubik podzieliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem z Australii. Po raz kolejny udowodniła, że ma poczucie humoru i ogromny dystans do siebie. Jedna z osób postanowiła jej dogryźć. - Komplement mimo złośliwości - piszą inni. Agata Rubik nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] O zdrowiu w kontekście ciałopozytywności, czyli dlaczego nie ma to nic wspólnego z promocją otyłości? 2. odcinek podcastu "Ciałość"

Agata Rubik aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Jej dystans, szczerość oraz naturalność, które pokazuje na co dzień w mediach społecznościowych sprawiają, że liczba jej internetowych fanek i fanów stale rośnie. Aktualnie jej profil obserwuje ponad 166 tys. internautek oraz internautów, z którymi żona Piotra Rubika regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Agata Rubik pokazała zdjęcie z Sydney. Internautka: Ale poleciałaś, zero wstydu. Co odpowiedziała?

Agata Rubik wraz z mężem i córkami poleciała na święta do Sydney. Na swoim instagramowym profilu podzieliła się zdjęciem z Piotrem Rubikiem, które zrobione zostało niedługo po przylocie przez ich córki. - Sydney dzień pierwszy. Dzieci na placu zabaw zamiast się bawić, robią nam zdjęcia. #jetlag gigant - napisała.

Haha, ale poleciałaś z aplikacją photoshop odmładzając lol zero wstydu

- napisała jedna z internautek.

 
Słaba z Pani specjalistka

- odpowiedziała krótko Agata Rubik. W tym wątku pojawiło się także wiele innych komentarzy od kobiet, które stanęły po stronie żony Piotra Rubika:

Przecież wygląda tak na co dzień, nic tu nie ma odmładzającego, poza tym skoro tak pomyślałaś, to jak komplement mimo złośliwości, bo to znaczy, że wygląda młodo, a wygląda
A dlaczego ciebie to tak bardzo boli... Masz uciechę z tego, że takie bzdury napisałaś
A co tu odmładzać? Widziałam na żywo i daję MAX 25 lat
Nie ma to jak napisać niby hejtowski komentarz, który ostatecznie jest komplementem

- czytamy.

Więcej o: