Jak wyglądają dziś supermodelki z lat 90.? Gwiazdy wybiegów zapozowały do zdjęcia na wspólnej wigilii

Cindy Crawford, Christy Turlington i Helena Christensen to niekwestionowane gwiazdy międzynarodowych wybiegów. Modelki pojawiały się na okładkach największych czasopism i brały udział w prestiżowych pokazach mody. Jak dziś wyglądają?

Do dziś Cindy Crawford, Christy Turlington i Helena Christensen są ikonami stylu. To idolki dla wielu młodych osób, które chcą spróbować swoich sił w modelingu. W tym roku supermodelki postanowiły spotkać się na przedwigilijnej kolacji. Kobiety pochwaliły się zdjęciami ze spotkania w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo David Hasselhoff świętował 70 urodziny. Na imprezie bawiły się gwiazdy "Słonecznego patrolu"

Cindy Crawford, Christy Turlington i Helena Christensen. Jak doszły na szczyt?

Cindy Crawford zaczynała jako modelka w rodzinnym mieście DeKalb. Jako siedemnastolatka wzięła udział w pierwszym castingu. Najgorętszy okres w karierze Crawford przypadł na lata 90., kiedy brała udział w kampaniach dla największych światowych marek jak Dolce & Gabbana, Ralph Lauren i Calvin Klein.

 

Christy Turlington znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób według magazynu Time. Urodzona w Kalifornii modelka została twarzą domu mody Versace. Szczytowy okres jej kariery przypadł na lata 90. i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie.

 

Duńska supermodelka Helena Christensen w 1986 roku zdobyła tytuł Miss Danii, co przyczyniło się do dalszego rozwoju kariery. Trzy lata po zdobyciu tytułu podjęła współpracę z domami mody w Paryżu. W późniejszym okresie kariery pracowała między innymi dla Christiana Diora, Giorgio Armaniego czy Karla Lagerfelda.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

 

Supermodelki na wspólnym spotkaniu. Jak wyglądają dziś?

Na wspólne przedwigilijne spotkanie umówiły się Cindy Crawford, Christy Turlington i Helena Christensen. Największe gwiazdy wybiegów pochwaliły się zdjęciem ze spotkania w mediach społecznościowych. Fotografia spotkała się z dobrym odbiorem internautów. Zdjęcie postanowiły skomentować także inne modelki. Carla Bruni napisała:

Czekajcie na mnie, dziewczyny!

Jak widać, relacje dawnych supergwiazd są dobre. Po zakończonym spotkaniu modelki nie szczędziły sobie komentarzy na Instagramie. Christensen napisała:

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie świątecznego nastroju

Cindy Crawford dodała:

Co za wspaniała noc!
 
Więcej o: