Pokazała świąteczne paczki od Lidla. Internauci w szoku. "Zmieniam pracodawcę"

Przed świętami pracownicy wielu firm dostają bożonarodzeniowe prezenty. Niektórzy chwalą się nimi w sieci. Co znalazło się w tegorocznych boxach upominkowych od Lidla?
Zobacz wideo Zobacz wideo: Katarzyna Zielińska przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia

Okres przedświąteczny to czas, w którym pracownicy wielu firm, dyskontów i sieciówek otrzymują bożonarodzeniowe upominki od swoich pracodawców. Na TikToku obejrzeć można wiele filmików, na  których prezentują zawartość świątecznych paczek. Do tej pory mogliśmy m.in. dowiedzieć się, co na święta Bożego Narodzenia otrzymali pracownicy popularnych drogerii Rossmann oraz supermarketów Biedronka.

Titokerka pokazała paczki świąteczne od Lidla

Teraz przyszedł czas na prezenty świąteczne od marki Lidl. Tiktokerka Sandra Sobolewska postanowiła pokazać paczki, które pracownicy dostali w tym roku od sieci. Kobieta sama nie pracuje w Lidlu, więc pudełko musiała najprawdopodobniej otrzymać bliska jej osoba.

Upominek skierowany był dla dziecka do drugiego roku życia, zabawkowy, drewniany tablet, pluszowy miś "Szumiś" oraz kalendarz na nadchodzący 2023 rok. Oprócz paczki, pracownicy Lidla dostali też bony na zakupy.

"U mnie w firmie na święta jest premia manualna w postaci uścisku ręki szefa"

W komentarzach internautów pod jej filmem dominują głównie wyrazy aprobaty. Komentujący chwalą tegoroczne paczki od Lidla nierzadko dodając, że sami w ogóle nie otrzymali prezentów od pracodawcy, lub - nieporównywalnie gorsze. "U mnie w firmie na święta jest premia manualna w postaci uścisku ręki szefa" - pisze jeden z internautów pod opublikowanym nagraniem. "U mnie w firmie postanowili ze mamy przyprowadzić dzieci do firmy i będziemy robić świąteczne ozdoby" - dodaje inna użytkowniczka TikToka.

"U jednego pracodawcy duża paczkę słodyczy. W drugiej pracy mieliśmy wpłacić na paczkę i dowieźć dziecko 100 km do centrali na imprezę" - dodano w innym wpisie.

Internauci zachwyceni paczkami od Lidla. "Lepsza niż z Biedronki. Zmieniam pracodawcę"

Kolejna internautka zauważyła, że znajdujący się w świątecznym boxie Lidla pluszowy miś "Szumiś" kosztuje aż 150 zł. "Poważnie, ten 'Szumiś" kosztuje normalnie ze 150 zł" - zauważa.

Inna tiktokerka z kolei podzieliła się tym, co dostały dzieci pracowników Lidla z innych przedziałów wiekowych. W paczkach przeznaczonych dla maluchów w wieku od 3 do 6 lat były "słodycze, koszyczek z zakupami, mała gra i tablet zmazywalny z rysikiem", dla dzieci w wieku 7-9 lat - "klocki Lego Technic lub ninja Go, gra '50 gier', puzzle Harry Potter lub inny wzór, słodycze", a dla dzieci w wieku 10-13 lat - "plecak Pumy, słodycze i głośnik bezprzewodowy".

W pozostałych komentarzach pod filmem czytamy m.in.:

Super paczka dla maluszków,
Superancka paczka
Lepsza niż z Biedronki. Zmieniam pracodawcę
Super. Zmieniam pracę
Chyba czas zmienić pracę. U mnie garstka słodyczy i do widzenia
U mnie syn lat 6 miał w paczce Lego Technik, puzzle Avengers, słodycze, i coś jeszcze, ale nie pamiętam

Źródło: TikTok

Więcej o: