Zrobiła sobie zęby w Turcji. Szybko tego pożałuje? "Czeka ją cała masa bólu"

Tiktokerka pochwaliła się efektem wykonania koronek na zębach w Turcji. Jej wideo skomentowała specjalistka w tym zakresie, terapeutka stomatologiczna - również prowadząca konto na TikToku. - Czeka ją cała masa bólu i wydanie mnóstwa pieniędzy, a profesjonalny dentysta nie powinien był jej tego zabiegu w ogóle zrealizować - oznajmiła specjalistka.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Od kebaba po bakławę - kilka dań, dzięki którym zasmakujesz Turcji, nie ruszając się z własnej kuchni

- Za każdym razem, kiedy widzę tego typu wideo, myślę sobie, że to najgorsze jakie widziałam. Nie może być już gorzej. Ale to mnie całkowicie oszołomiło - powiedziała w jednym z nagrań opublikowanych na TikToku terapeutka stomatologiczna Laura, która prowadzi konto o nazwie @laurasmilesclub.

Influencerka regularnie edukuje swoich obserwatorów na temat m.in. prawidłowego oczyszczania, wybielania i dbania o zęby oraz dziąsła. Regularnie punktuje również błędy, pojawiające się po zabiegach w popularnych tureckich klinikach, z oferty których korzystają nierzadko ludzie z całego świata - w tym, sporo influencerów. O wadliwych praktykach zabiegów w Turcji pisało już wiele zagranicznych i polskich mediów.

Tiktokerka odnosi się do filmu opublikowanego przez inną użytkowniczkę platformy, Casey Jaine Tew.

Zrobiła sobie zabieg w Turcji. "Trochę mnie to przeraża"

Casey Jaine Tew poleciała do tureckiej Antalyi na popularny zabieg wykonania koronek zębowych. Upragniony wyjazd relacjonowała już na lotnisku. Twierdziła, że jej decyzja była krytykowana przez internautów od samego początku. 

Na nagraniu opublikowanym po wykonaniu zabiegu pokazała swoje zęby "sprzed" - w dolnym rzędzie znajdowała się lekka nierówność, której tiktokerka bardzo chciała się pozbyć. Po kilku sekundach widzimy efekt "po", który nie spodobał się bardzo wielu jej obserwatorom. W filmie widzimy bardzo proste i śnieżnobiałe zęby. Różnica jest piorunująca, natomiast według wielu komentujących nowe uzębienie wygląda po prostu "nienaturalnie".

W komentarzach można m.in. przeczytać:

Wyglądają jak sztuczne
Wyglądają nierealnie
Trochę mnie to przeraża
Co ty zrobiłaś?
To przerażające, jak bardzo wpływają na 
To naprawdę przerażające, jak nasza niepewność bardzo na nas wpływa
Klawisze od pianina
Dlaczego ludzie to robią?

Terapeutka stomatologiczna krytykuje zabieg w tureckiej klinice. "Terapia by temu z pewnością zaradziła"

- Z jej zębami nie działo się nic złego! Miała niewielkie nierówności i krótka terapia by temu z pewnością zaradziła - mówi w dalszej części swojego nagrania Laura.

Chwilę potem wyjaśnia, że oczywiście rozumie chęć posiadania perfekcyjnego uśmiechu, ale jej zdaniem Casey Jaine Tew podjęła się zbyt radykalnego rozwiązania.

Oczywiście to jej ciało i może robić, co chce, ale czeka ją cała masa bólu i wydanie mnóstwa pieniędzy, a profesjonalny dentysta nie powinien był jej tego zabiegu w ogóle zrealizować

- kwituje influencerka.

Źródło: TikTok

Więcej o: