Ziemniak w skarpetce na przeziębienie? Tiktokerzy sprawdzają domowe sposoby. Rezultaty szokują

Tiktokerka twierdzi, że sposobem z ziemniakiem leczy od lat swoje dzieci. W zimie jesteśmy szczególnie narażeni na przeziębienie i grypę. Niektórzy są zwolennikami domowych metod na radzenie sobie z chorobą. Pytanie brzmi, czy wszystkie te sposoby są skuteczne?

Syrop z cebuli lub mleko z miodem i czosnkiem w walce z przeziębieniem? To już znamy. W ciągu ostatnich miesięcy furorę robią... ziemniaczane skarpetki

Wiele osób  twierdzi, że nic nie zwalcza objawów przeziębienia szybciej niż domowe sposoby. Niektóre z nich są naprawdę dziwne, jednak nie ma żadnych dowodów na to, że rzeczywiście wspomagają organizm w walce z chorobą. Jedną z takich metod jest... wkładanie ziemniaków do skarpet, sposób wypróbowany przez Debbie Vigan, mamę z Kalifornii

Post kobiety zdobył wielką popularność, a sposób na ziemniaczane skarpetki stał się trendem na TikToku. Kobieta jednak spotkała się z ogromną ilością nieprzychylnych komentarzy, a oryginalny post zniknął już z Facebooka.

Jakiś czas temu popularne na TikToku stało się wkładanie plastrów ziemniaków do skarpet

Zwolennicy tego sposobu uważają, że gdy z nimi śpimy, organizm szybciej i łatwiej zwalczy infekcję. Oprócz Debbie Vigan więcej matek zaczęło twierdzić, że w ten sposób leczy swoje dzieci.

Tiktokerka @food_over_rx opublikowała filmik, na którym umieszcza na noc plastry ziemniaków w skarpetce swojego dziecka. Twierdzi ona, że ziemniaki oczyszczają organizm z toksyn.

Kobieta umieszcza po plastrze ziemniaka na środkowej części obu stóp, następnie na stopę zakłada skarpetkę. Następnego dnia po wyjęciu ziemniaków, są one sczerniałe, a na stopie widoczny jest ślad.

Czarny osad ma być usuniętą z organizmu infekcją i toksynami.

Zobacz wideo Szafa przyjaciół - ciucholand, w którym się nie płaci

Tiktokerzy zaczęli wypróbowywać metodę na sobie. Rezultaty zaskakują

Tiktokerka @isabelle.lux wypróbowała technikę zaproponowaną przez kobietę, a rezultaty są zaskakujące. Dziewczyna pokazała ziemniaki pozostawione na noc i porównała je z tymi wyjętymi ze skarpetki.

Dlaczego więcej osób o tym nie mówi? Ten sposób jest genialny. Zobaczcie co ziemniaki wyciągnęły z mojego ciała

- mówi dziewczyna.

Rzeczywiście różnica pomiędzy ziemniakami jest znacząca. Próba porównawcza została wykonana ze względu na sporą liczbę głosów mówiących, że zmiana koloru ziemniaków wynika po prostu z utlenienia ziemniaków.

Czy przekonuje was ten domowy sposób na przeziębienie?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: