Biedronka wyprzedaje kosmetyki. Świąteczne zestawy za grosze. Promocje też w Lidlu i Rossmannie

W Biedronce trwa teraz wyjątkowa promocja. Znajdziesz na niej m.in. świąteczne zetawy kosmetyczne. Możesz również otrzymać dodatowy produkt za darmo.

W okresie przedświątecznym Biedronka postanowiła zaskoczyć swoją ofertą. W dyskoncie kupisz teraz wiele kosmetyków w wyprzedażowych cenach. Wśród nich znajdziesz m.in. zestawy świąteczne, które sprawdzą się jako prezent pod choinkę

Biedronka wyprzedaje kosmetyki. Wyjątkowa okazja

Od poniedziałku, 19 grudnia do soboty, 24 grudnia w Biedronce trwa wyprzedaż kosmetyków. Kupując trzy produkty, najtańszy z nich otrzymasz za darmo. Promocją zostały objęte wszystkie artykuły marki Adidas, m.in. perfumy, żele pod prysznic i dezodoranty. 

Wyprzedaż kosmetyków w BiedronceWyprzedaż kosmetyków w Biedronce Fot. Biedronka (gazetka)

W Biedronce przecenione zostały również inne kosmetyki. Kupując dwa produkty marki Schauma, za tańszy z nich zapłacisz 70% mniej. Przecenione zostały również wszystkie żele pod prysznic marki Fa. Kupując dwa produkty, za tańszy z nich zapłacisz 50% mniej. W aktualnej ofercie Biedronki znajdziesz również świąteczne zestawy kosmetyczne. Przy zakupie dwóch na tańszy otrzymasz rabat w wysokości 60%.

Świąteczne zestawy w Lidlu. Teraz sporo taniej 

Świąteczne promocje trwają również w Lidlu. Od poniedziałku, 19 grudnia do soboty, 24 grudnia kupując dwa zestawy kosmetyczne za tańszy z nich zapłacisz 60% mniej. Wśród nich są zestawy takich marek, jak Nivea, Yumi czy Delia. 

Świąteczne zestawy teraz na wyprzedażyŚwiąteczne zestawy teraz na wyprzedaży Fot. Lidl

Zestawy zawierają nie tylko kosmetyki, ale też akcesoria do makijażu, takie jak pędzle czy gąbeczki. 

Świąteczne zestawy z Rossmanna. Teraz taniej 

Wiele świątecznych zestawów dostępnych. To świetna propozycja na prezent pod choinkę. Przecenione zostały m.in. zestawy marki Marion, które kosztują teraz 19,99 zł. Promocja trwa od 19 do 27 grudnia. 

Świąteczne zestawyŚwiąteczne zestawy Fot. Rossmann

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: