Te znaki zodiaku uwielbiają marudzić. Narzekają prawie na wszystko

Chyba każdy z nas zna jakiegoś marudę. Takie osoby narzekają prawie na wszystko i bardzo trudno je usatysfakcjonować. Ta cecha może być szczególnie uwydatniona u poszczególnych znaków zodiaku. Którzy ludzie, według horoskopu, mają tendencję do grymaszenia?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Według horoskopów to właśnie te znaki zodiaku mają tendencję do narzekania. Które osoby lubią grymasić z byle powodu? "Patrzenie przez różowe okulary" to dla nich obcy termin. Czy jesteś jedną z nich?

Zobacz wideo Horoskop na marzec - skorpion

Baran - często wyrażają niezadowolenie

Baran nie jest typowym marudą. To, co niektórzy mogą odebrać za narzekanie, jest najczęściej bezpośrednim wyrazem dezaprobaty dla otaczającego ich świata. Osoby spod tego znaku nie boją się powiedzieć prawdy, często cechuje ich przenikliwość i umiejętność rzetelnej oceny sytuacji. Z tego powodu warto słuchać ich "marudzenia". Zwykle nie jest to czcze gadanie, a opis prawdziwego stanu rzeczy. 

Bliźnięta - nie cierpią nudy i często na nią narzekają

Bliźnięta to dusze towarzystwa ciągle szukające nowych wrażeń. Właśnie dlatego nuda, to coś, czego nie mogą wytrzymać. Gdy tylko odczują pierwsze przejawy stagnacji, od razu to wypomną. Często szukają jakichkolwiek problemów gotowych do rozwiązania. 

Lew - urodzeni liderzy lubią wyrażać dezaprobatę

Lwy kochają kontrolować zespół i dowodzić zgraną ekipą. Gdy coś idzie nie po ich myśli, nie wahają się z wyrażeniem swoich opinii, nawet jeśli może kogoś zranić. Oczekują od swoich kompanów ciężkiej pracy, którą wynagrodzą efekty. 

Byk - nie chcą niczego mniej niż najwyższa jakość

Prawie każdy byk po prostu lubi marudzić. Narzekanie to dla nich sposób na pogodzenie się z rzeczywistością, która zwykle nie jest tak dobra, jakby chcieli. Dla tych osób liczy się przede wszystkim komfort i wysoki standard. Na całe szczęście grymaszenie ludzi urodzonych pod tym gwiazdozbiorem podparte jest ciężką pracą na drodze do obranego celu.

Więcej o: