Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Oto kwiaty dopasowane do znaku zodiaku

Znaki zodiaku zazwyczaj mają talizmany przynoszące szczęście. Z tego względu, jeśli zamierzasz kupić komuś kwiaty, warto najpierw sprawdzić, które do niego pasują. Odpowiednio dobrane do daty urodzenia poprawią samopoczucie, a na dodatek będą się pięknie prezentować w mieszkaniu.

Zbliża się Boże Narodzenie, dlatego wielu z nas szuka ostatnich prezentów dla bliskich. Jeśli chcesz podarować komuś kwiaty, warto zawczasu sprawdzić, który pasuje do znaku zodiaku obdarowanego. Wielu ludzi wierzy w talizmany, które polepszają nastrój i samopoczucie, a odpowiednio dobrane rośliny mogą nimi być. Pamiętaj, by poniższe opisy traktować z przymrużeniem oka i podchodzić do nich z dystansem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - lew

Kwiaty dopasowane do znaków zodiaku. Byk

Byki zazwyczaj są cierpliwe i wytrwale dążą do celu, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by podarować im kwiat, który wymaga regularnej, starannej pielęgnacji i rośnie dosyć wolno. Gdy cierpliwość wreszcie popłaci, roślina będzie zachwycać wyglądem przez lata. Mowa o beukarnei wygiętej, zwanej potocznie nogą słonia.

 

Mama zmienia dziecku pieluszkęOto najczęstsze błędy w pielęgnacji skóry dziecka

Jaki kwiat pasuje do znaku zodiaku? Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt cechują się otwartością. Są towarzyskie i zazwyczaj dużo mówią, dlatego nie da się przy nich nudzić. Zdarza się, że lubią częste zmiany miejsca zamieszkania i dalekie podróże, dlatego warto dać im w prezencie kwat, który nie jest wymagający w uprawie. W tym przypadku sprawdzi się sansewieria.

 

Katarzyna Skrzynecka o mężu i swojej figurze: Nie każda z nas musi nosić rozmiar XS (zdjęcie ilustracyjne)Skrzynecka o figurze i mężu: Gdyby pragnął mieć żonę XS-kę, to by sobie taką wybrał

Jaki kwiat jest przypisany do daty urodzenia? Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca zazwyczaj uchodzą za marzycieli. Wrodzony optymizm sprawia, że często podejmują ryzyko i uwielbiają spontaniczne decyzje, na przykład takie o dalekich podróżach. To sprawia, że mogą łatwo zapomnieć o regularnej opiece nad kwiatami. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by im je ofiarować. Dla tych osób sprawdzi się opieka nad draceną, która dobrze sobie radzi w trudnych warunkach i nie przeszkadza jej suche powietrze.

 

Ten kwiat ucieszy niejedne Ryby. Będzie się pięknie prezentował w mieszkaniu

Niektóre Ryby słyną z zamiłowania do kwiatów, jednak zdarza się, że zwyczajnie nie mają do nich ręki. W ich przypadku sprawdzi się grubosz jajowaty, czyli drzewko szczęścia, które będzie się pięknie prezentowało w mieszkaniu i wpłynie korzystnie na kreatywność.

 
Więcej o: