Oryginalny sposób na niebanalne życzenia. Zapomnij o "wszystkiego najlepszego w nowym roku"

Życzenia sylwestrowe to coroczna tradycja, którą warto pielęgnować. W ten sposób pokazujemy bliskim, że myślimy o nich w ważnych momentach. W dobie cyfryzacji najczęściej wysyłamy je online. A gdyby spróbować czegoś innego i życzyć wszystkiego najlepszego w nowym roku w nietypowy sposób?

Urodziny, ślub, święta czy sylwester — każda okazja jest dobra, by pokazać, że pamiętasz o swoich najbliższych. Wystarczy, że w wyjątkowy dzień wyślesz im oryginalne i nietypowe życzenia, a na ich twarzach z pewnością pojawią się uśmiechy. Nadchodzący rok 2023 jest kolejną okazją, by sprawić im przyjemność. Jak to zrobić w niebanalny sposób?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda zaśpiewa z Marylą na sylwestrze. "Dwie queen na scenie"

Niecodzienny sposób na złożenie życzeń. Wyślij papierową kartkę

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich bliskich i życzyć im pomyślności w nadchodzącym roku w trochę inny sposób wspaniale nada się do tego kartka z życzeniami wysłana pocztą. Jeśli nie jesteś górnolotnym poetą, skorzystaj z gotowych wierszyków — pisane ręcznie będą wyglądały zdecydowanie lepiej, niż te wydrukowane. Nie zapomnij ich delikatnie spersonalizować, a na końcu się podpisać!

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku — życzenia online, które wywołają uśmiech 

Także życzenia online możesz wysłać w nietypowy sposób. Wystarczy, że skorzystać z możliwości, jakie daje ci internet.

  • Wysyłając SMS-a, czy wiadomość na Messengerze, spersonalizuj życzenia, by lepiej pasowały do odbiorcy. Dodaj cytat z ulubionego filmu, czy wspólne zdjęcie, a nabiorą niezwykłego charakteru. Każdy drobiazg sprawi, że będą wyjątkowe i inne niż wszystkie!
  • Zamiast pisać, za pomocą telefonu możesz nagrać filmik z życzeniami noworocznymi. Z pewnością zaskoczysz swoich znajomych!
  • W sieci nie brakuje stron, w których możesz stworzyć życzenia, np. od postaci z bajek czy aktorów, oraz gotowych filmików, które możesz przesłać do bliskich.

Wszystkiego najlepszego w nowym roku i... Co jeszcze życzyć bliskim?

Pisząc czy tworząc niebanalne życzenia dla bliskich, nawiąż w nich do wspólnych przeżyć, wspomnień i ważnych czy zabawnych wydarzeń. Zawsze dobrze sprawdzą się życzenia zdrowia, radości, spełnienia marzeń, pogody ducha czy dni pełnych uśmiechu. Najpiękniejsze życzenia to te, które przeznaczone są danej osobie, dopasowane do jej potrzeb, przeżyć i wrażliwości. Niezależnie od tego, w jaki sposób je wyślesz.

Więcej o: