Gwiazda "Klanu" schudła 10 kg i wciąż olśniewa figurą. Tajemnicą jest jeden składnik

Malgorzata Ostrowska-Królikowska zachwyca figurą i coraz bardziej promiennym wyglądem. Gwiazda kojarzona m.in. z serialem "Klan" kilka lat temu schudła 10 kilogramów i wciąż utrzymuje znakomitą formę. Piorunujące efekty pozwoliła jej osiągnąć m.in. eliminacja z diety jednego składnika oraz regularna aktywność fizyczna.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej: Nie wiem jeszcze, jaką jest teściową

Małgorzata Ostrowska - Królikowska bardzo dobrze znana jest widzom z serialu "Klan". Aktorka ma na koncie również role w produkcjach takich, jak "Na dobre i na złe" oraz "Ojciec Mateusz. Gra również w teatrze. Aktorka od jakiegoś czasu jest także aktywna na Instagramie, na którym dzieli się ze swoimi fanami chwilami z życia zawodowego i prywatnego. 

 

Obserwujący pod wieloma zdjęciami Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej chwalą jej sylwetkę, nienaganne stylizacje i promienny uśmiech. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska schudła 10 kg. Tajemnicą jeden składnik

Kilka lat temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska radykalnie zmieniła tryb życia. Aktorka przeszła na specjalną dietę, postawiła na regularną aktywność fizyczną i zaczęła uważnie słuchać potrzeb swojego organizmu - choć nigdy nie zmagała się z zbyt dużą ilością dodatkowych kilogramów. 

 

W licznych wywiadach sprzed lat, m.in. w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że korzysta z zabiegów SPA. - Uwielbiam SPA! Gdybym mogła, siedziałabym całymi godzinami w gabinetach odnowy - mówiła wtedy tabloidowi. 

 

To jednak nie wszystko. Oprócz treningów i zabiegów SPA, Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyeliminowała ze swojego jadłospisu jeden składnik - pieczywo. Wszystkie te kroki złożyły się na całkowitą zmianę trybu życia, dzięki czemu aktorka schudła 10 kilogramów.

 

Pod prawie każdym zdjęciem aktorki wypowiadają się jej zachwyceni fani.

Jak pięknie wyglądasz!
Pani Małgosia zawsze, odkąd pamiętam, była piękną kobietą
Pani Małgosiu, bosko Pani wygląda
Kobieta petarda!!!
Cudnie!
Świetną masz figurę i piękny uśmiech

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: