Tego jeszcze nie było. Zestaw do kuchni z Lidla za 3,50 zł! Podobne w OBI i Action

Lidl szykuje dla swoich klientów potężną wyprzedaż. W przyszły wtorek praktyczny zestaw do zamiatania dostaniemy w bardzo atrakcyjnej cenie. Podobne produkty widnieją w OBI i Action.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lidl przez cały rok zaskakiwał swoich klientów potężnymi wyprzedażami, jednak prawdziwe okazje dyskont zachował na poświąteczny okres. Od wtorku 27 grudnia w sklepach stacjonarnych będą dostępne artykuły przemysłowe i tekstylne w obniżonych cenach. Wśród nich znalazł się funkcjonalny zestaw do zamiatania. Podobne produkty widnieją w sklepach, takich jak OBI czy Action.

Zobacz wideo

Wielka okazja w Lidlu. Komplet w bardzo niskiej cenie

Za zestaw do zamiatania marki "AQUAPUR" w trakcie przyszłej promocji Lidla zapłacimy jedynie 3,50 zł. Cena produktu została obniżona aż o 82%. Komplet możemy kupić w białym i czarnym kolorze. Do jego produkcji wykorzystano wytrzymałe drewno bambusowe, dzięki czemu zestaw jest wygodny podczas codziennego użytkowania. Artykuł będzie dostępny od 27 grudnia.

zestaw z Lidlazestaw z Lidla screen lidl.pl

Zestaw do zamiatania od OBI. Praktyczny i nowoczesny

Na stronie internetowej marki OBI także znajdziemy wiele kompletów do zamiatania. Jeden z nich kosztuje obecnie 95,99 zł. Zestaw składa się ze szczelnie zamykanej szufelki z drążkiem oraz szczotki, której włosie o rozdwojonych końcówkach ułatwia sprzątanie. Takie produkty świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i również w garażu.

zestaw z OBIzestaw z OBI screen obi.pl

Action również posiada podobne zestawy. Dogodna cena

Trzecią propozycją zestawów do sprzątania są produkty Action, które teraz nabędziemy za 24,95 zł. W skład kompletu miotła, kij do miotły, zmiotka i szufelka. Marka zaproponowała nam trzy kolory: niebieski, szary i zielony. Dodatkowym udogodnieniem są gumowe uchwyty, które gwarantują szybką i efektywną pracę.

zestaw z Actionzestaw z Action screen action.com

Więcej o: