Ta karta uprawnia do darmowego jedzenia w McDonald's do końca życia. Jak ją zdobyć?

Chyba każdy z nas chciałby wejść do McDonald's, najeść się do woli, i nie musieć płacić. Jak się okazuje, po okazaniu specjalnej karty, każda restauracja spod złotych łuków, jest zobowiązana do wydania darmowego posiłku. Jak ją zdobyć? Bonifikata wiąże się z bardzo specyficznymi okolicznościami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Złota karta McDonald's, czy też McGold Card, to coś, o czym marzy każdy fan sieci fast foodów. Jej posiadacz może cieszyć się dożywotnim darmowym abonamentem na jedzenie w restauracji. Jak można ją zdobyć? Trzeba dokonać czegoś naprawdę niezwykłego!

Zobacz wideo Testujemy restaurację Arkadiusza Milika. "To jest biznes"

Czym jest złota karta McDonald's? Ma ją kilku celebrytów

McDonald's często organizuje różne promocje i konkursy dla swoich klientów. Jednak nawet najlepszy z plebiscytów nie może równać się z McGold Card. Złota karta upoważnia jej posiadacza to darmowych posiłków w sieciówce, do końca życia. Początkowo bonifikata przyznawana była wyłącznie celebrytom i specjalnemu gronu VIP-ów. Do członków tego elitarnego klubu należą m.in. Bill Gates, Warren Buffet, czy Rob Lowe. 

Aby zdobyć złotą kartę McDonald's trzeba być prawdziwym bohaterem. Nietypowa historie klientów

Przez lata zasady przyznawania złotych kart do restauracji McDonald's nieco się zmieniały. McGold Card może zostać wydana przez właściciela danej franczyzy. Aby otrzymać tę bonifikatę, trzeba stać się lokalnym bohaterem. Jest nim m.in. Charles Ramsey. W 2013 roku mężczyzna przerwał posiłek i rzucił się na pomoc trzem kobietom, które mogły zostać ofiarami porwania. W nagrodę za jego odwagę właściciel restauracji, w której jadł Ramsey, uhonorował go złotą kartą. 

Z kolei fast food umiejscowiony w Hanowerze nagrodził specjalną kartą jedną ze swoich najwierniejszych klientek. Z okazji 100 urodzin Nadine Baum otrzymała w prezencie od sieciówki abonament na darmowe posiłki do końca życia. 

Więcej o: