Oto trzy najbardziej uczynne znaki zodiaku. Można na nie liczyć w każdej sytuacji

Czy charakter może być zapisany w gwiazdach? Według osób wierzących w astrologię tak. Trzy znaki zodiaku wyróżniają się wyjątkową uczynnością. Nigdy nie odmówią pomocy i można na nie liczyć w każdej sytuacji.

Do astrologii warto podchodzić z przymrużeniem oka, jednak niektórzy uważają, że jest ziarno prawdy w powiedzeniu, że "coś nam jest zapisane w gwiazdach". Mowa tutaj także m.in. o cechach charakteru. Jakim znakom zodiaku przypisuje się uczynność? Oto trzy z nich. 

Zobacz wideo Przedszkolaki mówią o pomaganiu

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ryby są niezwykle opiekuńcze. Taki przyjaciel to skarb 

W przypadku osób spod znaku Ryb można być pewnym, że zawsze odbiorą od ciebie telefon. Jeśli potrzebujesz pomocy, to choćby był środek nocy, to na nie można liczyć. Dotyczy to nie tylko najbliższych przyjaciół i rodziny, ale i dalszych znajomych. Często wynika to jednak z obawy przed samotnością. Ryby swoją uczynnością i opiekuńczością starają się zjednać sobie otoczenie.  

Wodnik nie ma problemu z poświęceniem. Pomaganie innym to dla niego przyjemność 

Już od najmłodszych lat często angażuje się w akcje czy zbiórki charytatywne. Wodnik wychodzi z założenia, że dobro wraca i należy pomagać nie tylko najbliższym, ale wszystkim, którzy pomocy potrzebują. Bycie pożytecznym daje im satysfakcję i motywuje do działania. Mając Wodnika za przyjaciela, z pewnością nie zostaniemy nigdy sami w potrzebie. 

Waga ma pozytywne nastawienie do życia. Stara się nim zarażać innym 

Nie lubią sprawiać innym przykrości, a także odmawiać. Dlatego zazwyczaj postrzegane są jako osoby uczynne. Nie mają problemu z pomaganiem innym i chętnie wyciągną pomocną dłoń, ale bywa, że odkładają przy tym na bok swoje uczucia i potrzeby. Nie chcą wywoływać konfliktów i unikają ich za wszelką cenę. 

Więcej o: