Te znaki zodiaku czeka w tym roku rozstanie. Niektóre skupią się na rozwoju, a inne znajdą nową miłość

Rozstania nie są przyjemne, ale zdarza się, że bywają nieuniknione. Gwiazdy wskazują na trzy znaki zodiaku, które doświadczą tego uczucia w nowym roku. Okazuje się, że dalsze kontynuowanie relacji nie zawsze ma sens. Czy należysz do tego grona? A może dotyczy to twojej drugiej połówki?

Horoskop może nam wiele powiedzieć zarówno o sobie, jak i o innych. Astrologowie przewidują, które relacje są trwałe. Możliwe, że osoby spod niektórych znaków zodiaku już w nowym roku doświadczą bolesnego rozstania. Gorączka świątecznych i sylwestrowych przygotowań często wiąże się z nerwami, które negatywnie odbijają się na związkach. Czy dotyczy to ciebie lub kogoś z twoich znajomych? Pamiętaj, by przedstawione opisy przyjmować z przymrużeniem oka i dystansem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - panna

Te znaki zodiaku czeka w tym roku rozstanie. Bliźnięta

Koniec związku osób spod znaku Bliźniąt może być zaskoczeniem dla wszystkich. Mimo to, to właśnie Bliźnięta, ze względu na swą spontaniczną naturę, mają podjąć bolesną i trudną decyzję o rozstaniu. Niewielkie kłótnie, które z czasem przybierały na sile i kończyły się wymianą druzgocących słów to przyczyna, dla której te osoby postanowią zakończyć relację. Wszystko przez świąteczne i sylwestrowe, nerwowe przepychanki, które mogą doprowadzić Bliźnięta do momentu, w którym już na początku nowego roku stwierdzą, że nie mają na to więcej siły.

Cierpienie niektórych Bliźniąt nie potrwa jednak długo. Możliwe, że nowe uczucie, które powoli kiełkowało przez kilka ostatnich miesięcy przybierze na sile, a walentynkowa impreza ze znajomymi będzie świetną okazją, by je odkryć.

Te znaki zodiaku rozstaną się w nowym roku. Panna

Możliwe, że Panny zerwą w tym roku ze swoją połówką. Niespełnianie ich potrzeb, długie oczekiwanie na zmianę i brak zaufania mogą sprawić, że relacja dobiegnie końca. Niektóre Panny stwierdzą, że taki związek i tak nie miał większych szans na przetrwanie, dlatego to dobry czas, by skupić się na czymś innym. Osoby spod tego znaku w relacjach z bliskimi mogą stawiać na rozsądek, dlatego podjęcie decyzji może być szokujące dla drugiej strony. U niektórych osób nie obejdzie się bez płaczu i histerii. 

Panny raczej nie będą szukać nowej miłości w tym roku. Jeśli przyjdzie do nich sama, na pewno jej nie przegapią, jednak nie skupią się na podejmowaniu pierwszych kroków, gdyż niespodziewany ból po rozstaniu może towarzyszyć im przez wiele miesięcy.

Kogo czeka rozstanie? Relacja Skorpiona może dobiec końca

Skorpiony bywają trudne i tajemnicze. Jeśli druga połówka nie umie rozgryźć, co skrywa Skorpion, może się poddać i podjąć decyzję o rozstaniu. To sprawi, że 2023 r. będzie dla Skorpionów emocjonalną burzą. Nieoczekiwany sprawdzian pokaże, czy umieją poradzić sobie jako single. Możliwe, że z biegiem czasu stwierdzą, że zakończenie relacji wyszło mu na dobre. Osoby spod tego znaku będą miały okazję na zadbanie o samych siebie, podjęcie nowych szkoleń czy poznanie nowych ludzi, którzy zostaną w ich życiu na dłużej.

Co ważne, jeśli w życiu Skorpiona jest ktoś, z kim kiedyś łączyło go przelotne uczucie, może się okazać, że jest głębsze niż się na początku wydawało. To dobra okazja do podjęcia ryzyka.

Więcej o: