48-letnia aktorka chwali się ciążowym brzuszkiem. Jest coraz bardziej widoczny

Hilary Swank jakiś czas temu podzieliła się radosną nowiną w programie "Good Morning America". Aktorka wyznała, że jest w bliźniaczej ciąży. Niedawno pochwaliła się także swoim ciążowym brzuszkiem.

Hilary Swank i Philip Schneider pobrali się w 2018 roku. Teraz para spodziewa się bliźniąt. 48-letnia aktorka poinformowała o tym swoich fanów w październiku.

- To coś, na co długo czekałam. Będę mamą. I to nie jednej pociechy, lecz dwóch. Nie mogę w to uwierzyć. Miło jest móc o tym powiedzieć i się tym dzielić - powiedziała Swank w programie "Good Morning America". Warto wspomnieć, że aktorka już kilkanaście lat temu, gdy była żoną Chada Lowe'a, mówiła o chęci posiadania dzieci. 

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] O zdrowiu w kontekście ciałopozytywności, czyli dlaczego nie ma to nic wspólnego z promocją otyłości? 2. odcinek podcastu "Ciałość"

Natomiast w czasie występu w "The Drew Barrymore Show" przyszła mama zdradziła termin porodu. Jej pociechy przyjdą na świat w szczególnym dla niej terminie. Okazuje się, że bliźniaki mają urodzić się tego samego dnia, co nieżyjący już tata aktorki. 

Hilary Swank chwali się ciążowym brzuszkiem

Niedawno na Instagramie Swank pojawiło się pierwsze, świąteczne zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. 

All I want for Christmas is you, oh baby(s)

- napisała pod postem, cytując świąteczną piosenkę Mariah Carey "All I want for Christmas is you". Świąteczne zdjęcie zachwyciło fanów aktorki. Ich zdaniem widać, że Swank jest obecnie bardzo szczęśliwa i wygląda przepięknie.

 

Hilary Swank zaliczana jest do grona najlepszych aktorek Hollywood. Otrzymała aż dwa Oscary - za film "Nie czas na łzy" oraz "Za wszelką cenę". Jej pierwszym mężem był aktor Chad Lowe. Relacja jednak rozpadła się po 10 latach. Natomiast 18 sierpnia 2018 Swank poślubiła przedsiębiorcę Philipa Schneidera.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: