Agnieszka Kaczorowska w świątecznej modnej stylizacji. Ta spódnica to hit! Podobne w Reserved i Zarze

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie podzieliła się refleksją na temat podejścia do świątecznych przygotowań. Choć najważniejszy jest przekaz, to nie sposób nie zauważyć jej pięknej stylizacji, której mocnym punktem jest skórzana spódnica. Gdzie znaleźć podobne?

Agnieszka Kaczorowska na swoim profilu na Instagramie napisała kilka słów o sztuce odpuszczania w święta, nawiązując do presji na generalne sprzątanie i intensywne gotowanie, często prowadzącej do zmęczenia i kłótni. Nie musi być idealnie i trudno się z tym nie zgodzić! Oprócz wartościowego przekazu tego posta można też zainspirować się stylizacją tancerki. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Aktorka zestawiła dwa ciekawy kolory. Ten typ spódnicy to gorący trend

Agnieszka Kaczorowska postawiła na oryginalne zestawienie kolorów, butelkowo-zielony sweterek połączyła z beżową spódnicą. Razem wyglądają świetnie! Skórzane spódnice to gorący trend tego sezonu, choć najczęściej spotkać można je w kolorze czarnym lub beżowym. Beżowa za to wygląda nieco lżej i jest bardzo uniwersalna. Spódnica Agnieszki pochodzi od brytyjskiej marki MVP wardrobe i kosztuje 850 zł. Zielony sweterek również pochodzi z tego sklepu, a jego cena to 900 zł. Poszukaliśmy podobnych w popularnych sieciówkach. 

 
Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

Beżowe spódnice mini, midi i maxi w Reserved i Zarze. Dla każdego coś ładnego

Beżowe spódnice z imitacji skóry można znaleźć w Reserved i to w dwóch wariantach: mini i midi. Mini ma trapezowy fason i zakładkę z przodu, a jej cena to 79,99 zł. Natomiast midi sięga za kolano, ma ołówkowy krój i ozdobne przeszycia. Warto dodać, że ten typ spódnic wydłuża i wysmukla nogi, a dzięki wysokiemu stanowi maskuje brzuszek. Ten model kosztuje 89,99 zł i można go kupić online. 

SpódniceSpódnice fot. Reserved

Ciekawy model spódnicy z imitacji skóry można spotkać również w Zarze, choć ta nieco różni się kolorem od poprzednich. Jest ciemniejsza, rozkloszowana i sięga za kolano. Ma wysoki stan i ozdobne przeszycia w tym samym odcieniu. Pazura dodaje jej zapięcie na metalowe zatrzaski z przodu. Kosztuje 139,00 zł. 

SpódnicaSpódnica fot. Zara

Więcej o: