Pokazała paczkę świąteczną od Żabki. "Lepsza niż kuferek za występ w Familiadzie"

W tym roku wiele osób dzieli się w mediach społecznościowych tym, jak wyglądają ich świąteczne paczki od pracodawców. Tym razem swoim upominkiem pochwaliła się pracownica Żabki, pokazując jego zawartość na filmiku na TikToku. Kobieta nie ukrywa zadowolenia, a paczka zrobiła również duże wrażenie na internautach.

Kobieta pracująca w centrali Żabki postanowiła pokazać na TikToku paczkę świąteczną, którą otrzymała od swojego pracodawcy. W tym roku wiele osób nagrywa podobne filmiki, lecz jak na ich tle wypada upominek od Żabki? Kobieta, która otrzymała paczkę, jest z niej bardzo zadowolona. Co w niej znalazła?

Zobacz wideo Zupa tajska z odzysku z ryby po grecku

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dostała paczkę świąteczną od Żabki. Co w niej znalazła?

Użytkowniczka "kingston_15" postanowiła pokazać na TikToku świąteczną paczkę, którą dostała od pracodawcy. Na filmiku widać na początku czarne duże pudełko z logiem Żabki, a gdy kobieta je otwiera, zawartość wygląda naprawdę imponująco. Wyjmuje z niej najpierw kartkę świąteczną, a tuż za nią dwie pary skarpetek. Pozostała część paczki to batoniki, cukierki, czekolady, orzechy oraz suszone owoce znanych marek. Upominek zawierał też kawę i sianko pod świąteczny obrus.

Na koniec wspomina, że rok temu zamiast skarpetek w paczce znalazły się kubki. W komentarzach dopisała jeszcze, że dodatkowo otrzymała również od pracodawcy bony do sklepu oraz kartę przedpłaconą. Kobieta nie ukrywa, że paczka bardzo jej się podoba, a podobne stanowisko w tej sprawie obejmują również użytkownicy TikToka. Na poniższym filmiku można zobaczyć dokładną zawartość świątecznego upominku.

Pokazała świąteczną paczkę od Żabki. Internauci są nią zachwyceni

W komentarzach pod filmikiem z otwierania paczki można przeczytać wiele komentarzy użytkowników TikToka, którzy są nią zachwyceni. Materiał odtworzono ponad milion razy, a komentarzy pod nim jest już ponad tysiąc pięćset. Nie da się ukryć, że ilość słodyczy i przekąsek, jaka się znalazła w tym upominku, jest naprawdę imponująca, o czym wspominają też internauci. Co piszą o świątecznej paczce, jaką Żabka przygotowała dla swoich pracowników?

Chyba najfajniejsza taka paczka pracownicza.
Paczka z Żabki nawet lepsza niż kuferek ze słodyczami za występ w Familiadzie.
Zapas słodyczy aż do następnej paczki za rok. Super!
Super paczka.
 
Więcej o: