Pokazała co dostała w paczce świątecznej z Action. "Chyba najlepsza, jaką widziałam"

Mamy nowy internetowy trend. Otóż na TikToku pracownicy najróżniejszych sklepów publikują, co dostali w świątecznych paczkach od swoich pracodawców. Nie da się ukryć, że internauci pokochali te filmiki.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji wielu pracodawców chcąc umilić ten czas swoim pracownikom, obdarowuje ich świątecznymi paczkami. Niektóre firmy naprawdę potrafią zaskoczyć. 

Zobacz wideo Czy alkohol może pojawić się na wigilijnym stole?

Pracuje w Action. Pokazała co dostała w świątecznej paczce 

Jedna z użytkowniczek TikToka @gil_nikola opublikowała na swoim profilu filmik, w którym pokazała co dostała w paczce świątecznej od sklepu Action, w którym pracuje. Nie da się ukryć, że podarek był naprawdę sporych rozmiarów i nie w każdej firmie zdarza się, że paczki świąteczne są aż tak duże. A co było w środku? 

Oczywiście jak to zwykle w takich paczkach bywa, w środku były słodycze i słone przekąski, ale nie tylko. Znalazła się także duża świeca, zestaw do malowania, koc, serwetki, bombka, długopis, kostki lodu, złote słomki, notes, mydło do rąk, cztery kubki do kawy, termos, a także złota talia kart. 

To jest hit!

- skomentowała ostatni prezent dziewczyna. 

Nie da się ukryć, że ilość prezentów, które otrzymała pracownica sklepu Action przeszła najśmielsze oczekiwania internatów, którzy pod nagraniem wyrazili swoje opinie. 

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Internauci komentują świąteczną paczkę z Action. "Najlepsza"

Niektórzy z internautów podzielili się swoimi świątecznymi historiami. Jedna z użytkowniczek napisała, że jego szef zamiast paczek świątecznych wysyła im SMS z fragmentem piosenki. Inna użytkowniczka dodała, że dostała pomarańcze. Większość jednak była zgodna, że to najlepsza świąteczna paczka, jaką widzieli. 

Mega estetycznie to wygląda. Najładniejsza paczka świąteczna na tik toku.
Action to holenderska sieć sklepów, a w Holandii praktycznie każda firma daje podobne paczki na święta dla pracowników. Taki zwyczaj.
Prawdę mówiąc, to jest chyba jedna z niewielu paczek i firm, która się postarała i serio mega prezent.

- pisali w komentarzach. 

A czy wasi pracodawcy też tak się postarali? Co dostaliście w paczkach świątecznych? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: