Katarzyna Grochola na nagraniu ze szpitala: Zamierzam przeżyć. Mówi też o rządzie

Katarzyna Grochola zabrała głos na temat stanu swojego zdrowia. Przyznała, że obecnie przebywa w szpitalu po przebytej operacji. - Tak, owszem, miałam raka prawego płuca - wyznała na nagraniu.

Katarzyna Grochola jest jedną z najpopularniejszych polskich pisarek w Polsce. To autorka wielu bestsellerowych powieści (m.in. "Nigdy w życiu", "Ja wam pokażę", "Trzepot skrzydeł"). Grochola od lat aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 53 tys. osób.

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] O zdrowiu w kontekście ciałopozytywności, czyli dlaczego nie ma to nic wspólnego z promocją otyłości? 2. odcinek podcastu "Ciałość"

Kilka dni temu fani pisarki zaniepokoili się jej stanem z powodu felietonu napisanego przez Dorotę Szelągowską dla "Wysokich Obcasów". - Mama ma raka. Nie mówiłam ci, bo to się nagle okazało. Za kilka godzin operacja. Powiedziała, że wszystko będzie dobrze - zdradziła córka Grocholi. 

"Zamierzam przeżyć"

Pisarka 20 grudnia zabrała głos na temat stanu swojego zdrowia. Przyznała, że przebywa w szpitalu po przebytej operacji. - Tak, owszem, miałam raka prawego płuca [...], tak, owszem, jestem po podwójnej operacji - poinformowała Grochola.

Jednak co ciekawe, pisarka do sytuacji podeszła z humorem. Jak zdradziła na filmie, który pojawił się na Instagramie, po publikacjach medialnych na temat choroby, przybyło jej aż 500 obserwatorów. - Ile trzeba mieć raków, nowotworów, żeby mieć milion obserwujących? - zastanawia się na nagraniu. 

Grochola dodała, że dostaje sporo pytań od fanów o to, co mogą dla nie zrobić. Zdradziła więc, jaką ma prośbę:

Nic prostszego - zmieńcie rząd. Dziękuję bardzo, zamierzam przeżyć

- podsumowała nagranie, wykonując gest Kozakiewicza.

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

 

Więcej o: