Małgorzata Rozenek eksponuje nogi w odważnej sukience. Fani podzieleni. "Słabo wygląda", "obłędnie"

Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła udział w gali Marki Roku 2022, gdzie pokazała się w zjawiskowej stylizacji. Głównym jej elementem była odważna sukienka. Czarna, elegancka kreacja gwiazdy to model idealny na zbliżającego się sylwestra. Gdzie można kupić podobne?

Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła udział w gali Marki Roku 2022, podczas której wygrała statuetkę w kategorii Kobieca Marka Roku 2022. Stylizacja, w której się pokazała, zrobiła ogromne wrażenie. Gwiazda miała na sobie odważną kreację, która fantastycznie eksponowała jej nogi. To idealna sukienka na sylwestra 2022 z modnym akcentem. Gdzie można kupić podobne modele?

Zobacz wideo Główny wróg Rozenek: zapach smażonego jedzenia! W jej domu panuje nietypowa zasada

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan w zjawiskowej sukience marki MAVERIE. Półprzezroczysta kreacja robi wrażenie

Podczas gali Marki Roku 2022 Małgorzata Rozenek-Majdan miała na sobie odważną sukienkę, która cudownie eksponowała nogi. Tym razem postawiła na czarną, wyjątkową kreację o nietuzinkowym dole, który wykończony był delikatnymi piórkami. Całą kreację dopełniał gorset idealnie podkreślający sylwetkę Małgorzaty, a cała stylizacja została dopełniona eleganckimi szpilkami. To model marki MAVERIE. Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała tę stylizację na Instagramie. Fani w komentarzach piszą wiele słów zachwytu:

Gosia wyglądasz obłędnie!
Wow, piękna suknia!
Pięknie! Małgorzata zawsze znajdzie coś, w czym wygląda nietuzinkowo i zjawiskowo.
Wygląda Pani jak Bogini.

Na Instagramie pojawiły się też mniej przychylne głosy na temat nietuzinkowej kreacji Małgorzaty Rozenek-Majdan. Co piszą o niej ci, którym kreacja nie przypadała za bardzo do gustu?

Niesmaczne.
Ile ludzi tyle gustów...
Słabo wygląda
Czy to jakiś niesmaczny żart?
 

Czarna sukienka mini idealna na sylwestra. Znajdziesz ją w Reserved

Czarna, elegancka kreacja o kroju odsłaniającym nogi to idealny wybór na tegorocznego sylwestra. Warto poszukać sukienki z dodatkowym, modnym akcentem, który znalazł się też w stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan. Mowa oczywiście o piórkach. Jeśli chcesz podczas sylwestra odsłonić nogi, idealny model kreacji znajdziesz w Reserved za 359,99 zł. Czarna sukienka mini w tym stylu z pewnością zrobi wrażenie.

Sukienka na sylwestra 2022Sukienka na sylwestra 2022 fot. screen Reserved

Idealna sukienka na sylwestra 2022? Czarna, elegancka kreacja z Zary

Fantastyczna sukienka na sylwestra 2022 w stylu kreacji Małgorzaty Rozenek-Majdan czeka również na ciebie w Zarze. Znajdziesz tam czarną, dopasowaną sukienkę z rozporkiem, który fantastycznie będzie eksponował nogi. To model z odsłoniętymi ramionami i dodatkiem czarnych piórek przy dekolcie. Ta klasyczna, czarna sukienka do kupienia jest w Zarze za 249 zł.

Sylwestrowa sukienka. Czarna, elegancka kreacja.Sylwestrowa sukienka. Czarna, elegancka kreacja. fot. screen Zara

Więcej o: