Nie lubiła swoich palców u stóp, więc je skróciła. "Mówią, że wyglądają jak stopy gremlina"

W dzisiejszych czasach niemal wszystko można poprawić w swoim wyglądzie. Jedna z kobiet, która prowadzi profil na TikToku postanowiła zmienić wygląd swoich stóp. Efektem pochwaliła się w sieci. Teraz słyszy od ludzi przykre komentarze. Twierdzi jednak, że była to "najlepsza decyzja, jaką podjęła w życiu".

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Dużą popularnością cieszą się również profile osób chętnie dzielą się w sieci swoimi historiami i wybranymi momentami z życia. 

Bałagan w domuPokazała bałagan w domu. "Tak się dzieje, gdy dwoje leniwych dorosłych ma czwórkę dzieci"

Skróciła palce u stóp, bo ich nie lubiła. Od ludzi słyszy, że teraz wyglądają jak stopy gremlina

Athena prowadząca na TikToku konto pod nazwą @goddessatheenaa jest fanką poprawiania swojej urody i tego nie ukrywa. Na jej profilu zobaczyć można m.in. nagranie z jej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej, do którego udała się na zabieg botoxu. W sieci postanowiła podzielić się także ostatnią operacją, której się poddała. Kobieta nie lubiła bowiem swoich palców u stóp, więc postanowiła je skrócić. 

Nienawidziłam swoich długich palców u stóp, więc poddałam się operacji, żeby je skrócić. Teraz ludzie mówią, że mam stopy gremlina, ale uwielbiam ich nowy wygląd. To najlepsza decyzja, jaką podjęłam w życiu

- mówi. - Kosmetyczna operacja stóp to nowe BBL - napisała pod jednym z filmów na ten temat.

Chciał zaoszczędzić pieniądze, więc zaczął robić dziewczynie paznokcie. 'Co? Chyba żartujesz'Chciał zaoszczędzić pieniądze, więc zaczął robić dziewczynie paznokcie. "Żartujesz?"

Komentarze, które pojawiły się pod publikowanymi przez nią filmikami są różne. Jedni uważają, że to szalone, niektóre kobiety przyznały natomiast, że również marzą o takiej operacji:

Teraz wszystkie stare buty będą o 1,5 rozmiaru za duże
To jest szalone
Nie ma mowy... dla tak krótkiego okresu letniego nie obcięłabym sobie palców u nóg. To nie jest tego warte
To prawda, chyba się popłaczę, to spełnienie moich marzeń
Chcę tego od 15 roku życia
Ja też tego potrzebuję

- czytamy. 

Źródło: The Sun

Więcej o: