Kiedy nie ma nastroju, pozwala mężowi sypiać ze swoją matką i siostrą. "To jest po prostu chore"

Madi Brooks zwróciła uwagę użytkowników TikToka bardzo nietypowym wyznaniem. Dziewczyna przyznała, że zarówno ona, jak i jej matka są swingerkami. Nagranie wywołało prawdziwą burzę zarówno w internecie, jak i innych mediach. Nie takiej reakcji spodziewały się kobiety.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Amerykańska influencerka podzieliła się ze światem szokującą historią swojego związku. Kobieta dba o szczęście męża... pozwalając mu sypiać z własną matką i siostrą. Po fali krytyki filmiki kobiety zostały usunięte, jednak w sieci nadal można znaleźć reakcje oburzonych internautów.

Zobacz wideo Katarzyna Warnke: Moja córka wychowuje się w dziwnej rodzince

"Chcesz wiedzieć, jak uszczęśliwiam mojego męża?". Użytkownicy TikToka nie spodziewali się takiego wyznania

Madi Brooks oraz jej matka zdradziły na TikToku, że obie sypiają z tym samym mężczyzną. Mąż córki również pojawił się na nagraniach. Influencerka nie widzi nic złego w swojej relacji. - Ja i moja mama jesteśmy swingerkami i jest to świetne! - wyznała kobieta - Wiecie dlaczego? Kiedy nie jestem w nastroju, przekazuję męża mamie. 

Na tym jednak nie koniec. Brooks przyznała także, że pozwala mężowi sypiać nie tylko z jej matką, ale także z młodszą siostrą. - Chcesz wiedzieć, jak uszczęśliwiam mojego męża? - pytała na jednym z filmików - Pozwalam mu bawić się z moją młodszą siostrą.- wyznała.

Użytkownikom TikToka nie spodobało się jej wyznanie. Madi usunęła wszystkie filmiki

Kontrowersyjne wyznanie kobiety spotkało się z falą krytyki i oburzenia użytkowników. Pod nagraniami z reakcjami innych osób zebrało się sporo niezadowolonych komentarzy. 

Swingersi są w porządku, ale nigdy nie dzieliłabym się mężczyzną z matką
Wow, to jest złe na tak wielu płaszczyznach
Okej, to jest po prostu chore. Gdzie jest jej ojciec?
Staram się mieć otwarte poglądy... ale to jest po prostu złe

Filmiki Madi zebrały ponad 7 milionów odtworzeń, ale konto Amerykanki zostało dezaktywowane. Po jego odblokowaniu kobieta postanowiła usunąć wszystkie materiały, jednak jak wiadomo, w internecie nic nie ginie. Nagrania z reakcjami na jej wyznanie do dziś można znaleźć na TikToku. Wiele z nich podchodzi do oryginalnego nagrania z dużą dozą humoru. Użytkownik rigstigtrucker7 zażartował z męża Madi. Mężczyzna stwierdził, że partner swingerek musi dostawać fenomenalne drugie śniadanie.

Więcej o: