Zaskakujące wyznanie 80-letniej dziennikarki. "Uprawiałam seks z kilkoma duchami"

Do tematu duchów i innych zjawisk paranormalnych zazwyczaj podchodzimy z przymrużeniem oka i traktujemy je jako ciekawostkę. Wszystkich zatem zaskoczyło wyznanie Joy Behar, popularnej gwiazdy oraz dziennikarki, która zdradziła, że uprawiała seks z duchami.

80-letnia celebrytka jest współprowadzącą amerykańskiego talk-show "The View". W trakcie jednego z odcinków, podczas którego poruszana była tematyka duchów, zszokowała widzów swoją wypowiedzią. Jak przyznała, miała uprawiać seks z duchami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Najbardziej nawiedzony i przerażający adres Warszawy - Wilcza 2/4

Zaskakujące wyznanie celebrytki. "Uprawiałam seks z kilkoma duchami"

Gościnią jednego z odcinków "The View" była kobieta z Teksasu, która mieszka w rzekomo nawiedzonym przez duchy domu. Istoty miały być bardzo pobudzone seksualne i prawić jej komplementy, gdy brała prysznic. Według niej wiąże się to z faktem, iż w posiadłości mieścił się kiedyś dom publiczny. Jej wypowiedź zaskoczyła i rozbawiła prowadzące, które w żartobliwy sposób zaczęły zastanawiać się, jak takie zjawy wyglądają oraz czy można z nimi zajść w ciążęTo właśnie w tym momencie Joy Behar zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem. - Uprawiałam seks z kilkoma duchami i nie zaszłam w ciążę – powiedziała. Jej słowa odbiły się szerokim echem w mediach. Rozpisywały się o nich takie strony jak "Page Six", "People" czy "Parade".

 

Joy Behar wyjaśniła, jakie stosunki łączyły ją z duchami. "Mieliśmy trójkąt"

Joy Behar nawiązała do swojego wyznania w kolejnym odcinku. - Pozwólcie, że postawię sprawę jasno, okej? To wszystko prawda. Uprawiałam seks z duchami. Po prostu Casper nie był zbyt hojnym kochankiem. Mieliśmy trójkąt. To było prawie, jakbym uprawiała seks sama ze sobą — powiedziała.

Prowadząca nabrała wszystkich wokół? "Ona nawet nie wierzy w duchy!"

Ciężko wam uwierzyć w jej słowa i czytacie je z niedowierzaniem? I bardzo dobrze. Joy Behar to nie tylko celebrytka i dziennikarka, ale także niezwykle znana i utalentowana komiczka. O tym, że żartowała, dowodzą słowa wypowiedziane przez drugą prowadzącą, Sunny Hostin. - Ona nawet nie wierzy w duchy! – zawołała. Biorąc pod uwagę reakcje mediów oraz w internecie, można stwierdzić, że Joy Behar nabrała wszystkich wokół.

Więcej o: