Jane Fonda obchodzi dziś 85. urodziny. Jaki jest sekret jej urody? Przestrzega trzech zasad

Jane Fonda kończy dzisiaj 85 lat, choć niewiele osób powiedziałoby, że wygląda na swój wiek. Patrząc na nią, można dojść do wniosku, że po prostu czas się dla niej zatrzymał. Aktorka ma kilka sposobów, dzięki którym wygląda na młodszą, niż jest w rzeczywistości. Jaki jest sekret fantastycznej urody Jane Fondy?

Jane Fonda od lat wygląda dokładnie tak samo. Czas po prostu się dla niej zatrzymał, a dziś (21 grudnia) aktorka kończy 85 lat. Jaki jest sekret jej nieprzemijającej urody? Ważne, by stosować 3 głównych sposobów, które są kluczem do sukcesu.

Zobacz wideo Sandra Kubicka pokazała swoją przedmakijażową pielęgnację

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jane Fonda miała lifting twarzy. To zabieg, którego żałuje

Jane Fonda nie ukrywa, że w przeszłości korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Miała nawet wykonany lifting twarzy, którego teraz bardzo żałuje. Nie tylko nie była zadowolona z efektów, jakie dzięki niemu uzyskała, lecz także przyznała, że miała pewne obawy. Bała się, że uzależni się od zabiegów medycyny estetycznej. Jak sama przyznała w wywiadzie dla magazynu "Vogue":

Miałam lifting twarzy i nigdy już nie powtórzyłam zabiegu, bo nie chcę wyglądać na zniekształconą. Nie jestem z tego dumna.

Jane Fonda z perspektywy czasu przyznaje, że lifting twarzy był błędem. Jednak aktorka ma kilka fantastycznych sposobów, które i bez tego pozwoliły jej zachować piękny wygląd. Sama wypróbuj 3 triki, które stosuje aktorka, a być może czas zatrzyma się również dla ciebie.

 

Jaki jest sekret fantastycznej urody Jane Fondy? Przestrzega 3 ważnych zasad

Jane Fonda kojarzona jest nie tylko z aktorstwem i fantastycznym wyglądem, lecz także ze zdrowym stylem życia. Już w latach 80. promowała sport, tworząc kasety z ćwiczeniami fitness dla kobiet. Do dziś cieszą się dużą popularnością, a Jane Fonda nadal jest za pan brat z różnymi treningami. Obecnie upodobała sobie pilates, który dba nie tylko o jej figurę, lecz także o świetną kondycję. Ruch jest więc jednym z najważniejszych elementów fantastycznego wyglądu aktorki. Kolejny to zdrowe odżywianie, które idzie w parze z dużą dawką ruchu. Kobieta stara się jeść wiele warzyw oraz owoców, a ogranicza spożycie mięsa i soi. Unika też picia alkoholu.

Jane Fonda w wywiadzie dla "Prevention Magazine" przyznała też, że sekretem jej wyglądu jest unikanie słońca. Kiedyś aktorka uwielbiała się opalać, jednak teraz jest zupełnie inaczej. Jak sama przyznaje:

Nie należy przesadzać z opalaniem. Mówię to jako największa wielbicielka słońca, lecz po raku skóry i wielu operacjach mogę powiedzieć, żeby nie przebywać na słońcu.
Więcej o: